Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jakie pieluszki polecacie?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 1:20 pm    Temat postu: Jakie pieluszki polecacie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie dziewczyny. Udało wam się znaleźć dobre i w rozsądnej cenie? Moje maleństwo wprawdzie powoli z nich wychodzi, ale siostra ma bliźniaki i z troską patrzy na swój portfel... Czekam na opinie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

my na codzien uzywamy Dady z biedronki lub Toujours z Lidla. na noc Pampers Active baby. fakt ze chyba najdrosze z pampkow ale i najlepsze.
dobrze jak dziecko nie ma uczulenia na inne pieluchy niz pampersy, to i portfel troche odsapnie...
nie polecam Huggiesow i pieluch z biedronki .. na litere F - nie pamietam dokł nazwy.
sa okropneee!
chyba dla lalek albo misiow...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My używaliśmy Dady z biedronki albo babydream z Rosmanna, na noc orginalne pampersy ( czesto sa w promocji)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikusia



Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdynia
PostWysłany: Sob Cze 29, 2013 8:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tiny my używamy Bambino Baby Love, są tanie i dobre. Ja mam również dwoje dzieci, tyle ze rok po roku ale to i tak podwójny koszt, dlatego patrzę na ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Cze 30, 2013 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno koszmarne są huggies.okropne.
Polecic moge pampersy i rosmanowsie babydream . Dade też uzywałam ale nie byłam zadowolona. Chyba podpasywały mi tylko 3.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 6:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdzie można kupić te pieluszki Bambino baby love?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pieluchy dostępne w sieciach: Tesco, Spar, Stokrotka, Dayli, Żabka oraz Chata Polska.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki, nawet nie wiedziałam że aż tyle sklepów je posiada.
Dodałam sobie ich na Facebooku i okazuje się że w dobrej cenie sa też dostępne w sklepie internetowym --- link usuwam.to nie miejsce na reklame.czytaj regulamin forum. wind_of_hope__ na przesyłkę mają jakąś promocję i 3% na wszystkie pieluszki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katarzynna



Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 7:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GOXA super ceny mają w tym sklepie ... świetna promocja z tymi pieluchami 3% to zawsze coś !

A zamawiał ktoś już z tej stronki ? ja chyba się skuszę ale poczekam jeszcze na odpowiedź Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Czw Lip 25, 2013 6:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znajome twierdzą, że opłaca się wyszukiwać promocje w necie, np. na allegro. Na zasadzie więcej za mniej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group