Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jaką pewność uniknięcia ciąży daje prezerwatywa

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 8:28 am    Temat postu: Jaką pewność uniknięcia ciąży daje prezerwatywa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaką pewność uniknięcia ciąży daje prezerwatywa w czasie dni płodnych? Bardzo proszę o szczere odpowiedzi. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 9:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wskaźnik pearla dla gumek wynosi 3,0-3,9
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 9:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A coś dokładniej...o wskaźniku Pearl'a wiem. Głównie chodzi mi o to, czy przy stosunku i prawidłowo założonej prezerwatywie istnieje możliwość zajścia w ciążę (w czasie dni płodnych). Przed wytryskiem penis został wyjęty z pochwy i wytrysk nastąpił poza ciałem kobiety, ale jeszcze w prezerwatywie.
Jakie są szanse?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 10:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eddie napisał:
Przed wytryskiem penis został wyjęty z pochwy i wytrysk nastąpił poza ciałem kobiety, ale jeszcze w prezerwatywie.
Jakie są szanse?

zerowe
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Wink A czy istnieje jakaś możliwość wydostania się płynu ejakulacyjnego przed wytryskiem jeszcze w ciele kobiety z prezerwatywy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 11:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli jest jakies mikrouszkodzenie w gumce to jest szansa ze dojdzie do zapłodneinia,dlatego polecam stosowanie globulek dopochwowych + gumki Smile wtedy w ciaze sie nie zajdzie Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 11:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nawet jeśli nie doszło do wytrysku (oczywiście w prezerwatywie) w ciele kobiety? Trochę się zaczynam martwić... ;|
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak nie doszlo to nie bedzie w ciazy bo niby jak? mowie tylko ze gumkom tez do konca nie wolno ufac albo na dlugo przed wytryskiem wyjac i wtedy nie ma o co sie martwic Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do wytrysku doszło dopiero po wyjęciu. Wyjąłem go jakieś 2-3 sek. przed wytryskiem...rozumiem, że nie muszę się zbytnio martwić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kania510



Dołączył: 04 Mar 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spokojnie, na pewno ciąży nie będzie, ja z partnerem stosujemy gumki przez 3 lata i jeszcze dziecka nie mamy, wiec się nie martw wszystko będzie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group