Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jaką pewność uniknięcia ciąży daje prezerwatywa

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 4:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za wsparcie Wink Może i nie jestem taki strasznie młody (mam 21 lat, moja dziewczyna 22) ale nie spieszy mi się do dziecka jak na razie. Dlatego stąd te wszystkie obawy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To niech zacznie brać tabletki...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

własnie to po 1wsze a po 2gie...jesli wyjałes tuz przed wytryskiem to licz sie z tym ze moze cos sie wydostac;/ niestety tuzs przed samym wytryskiem pojawiaja sie plemniki. nie chce straszyc ale mowie jak jest...dlatego nie rozumiem jak mozna tak ryzykowac w dni płodne? coz skoro gumek nie uzywacie i globulek to musicie liczyc sie z wpadka;/ niestety.. Confused Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 30, 2009 7:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale używaliśmy gumki Wink Wyjąłem go przed wytryskiem, ale w prezerwatywie ;] więc...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Maj 30, 2009 9:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie była uszkodzona to nie masz się czym martwić.

Temat uważam za zakończony. Odpowiedź już dostałeś.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szczypior



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 7:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, ja tez jestem w takiej sytuacji co kolega, też kochałem się z moja dziewczyna, okres miała 17 listopada a kochaliśmy się 28 listopada, ostatni jej cykl miał 35 dni a przed ostatni 32, zabezpieczyliśmy się prezerwatywa ale ze sa to nasze początki nie doszedłem w niej i gumka nie pękła. czy możemy być spokojni????? bo wychodzi ze już zaraz powinna mieć dni płodne jak już ich nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 7:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczypior jesli prezerwatywa nie pekla nie zsunela sie ani nic to nie ma szans na ciaze. Po to w koncu sie je stosuje, zeby potem nie bylo stersu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 12:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, mam pytanie, nie mialam gdzie kupic wczoraj poznym wieczorem gumek, wiec w ostatecznosci kupilam takie w lidlu : D
one nie maja na opakowaniu ani w ulotce nic napisane ze byly elektronicznie testowane. Teraz mam wątpliwosci...
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fasolka - szczerze ? za nic nie kupiłabym gumek z supermarketu haha Mr. Green
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 11:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No... powiem ci odwazna jestes... gumki najlepiej kupować w aptece... Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group