Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak schudnąć z ud?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angelikaa2



Dołączył: 01 Kwi 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie da się schudnąć tylko z uda!! To żę będziesz p robić przysiady nie znaczy że schudniesz z "nóg" (ud), to twój organizm decyduje skąd weźmie sobie w pierwszej kolejności tkankę tłuszczową. Więc może być tak że np robisz dużo przysiadów a na początek zaczniesz chudnąć z brzucha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michalz



Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 9:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie u mnie uda i generalnie nogi też są problemem przez który zwykle mam duży problem z doborem spodni w odpowiedniej rozmiarówce....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TomaszR



Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 8:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję sprawdzić jeszcze w second handach, które są dosyć obficie wyposażone w odzież o różnicowanych rozmiarach.
Opcjonalnie w sklepach internetowych - sprawdź sobie jeszcze w Tombigo: https://tombigo.pl/ - mają tam tego bardzo dużo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kkatarzynka



Dołączył: 06 Gru 2018
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety nie da się schudnąć w jednym miejscu, kiedy chudniemy to tracimy tkankę tłuszczową z calego ciała. Jeśli rzeczywiście masz tłuszcz na udach, to musisz liczyć się z tym, że z innych miejsc też schudniesz. Natomiast może być tak, że masz umięśnione uda i dlatego są duże, i wtedy rady o robieniu przysiadów są bez sensu, bo tym bardziej je rozbudujesz. Mnie w odchudzaniu i trzymaniu diety bardzo pomogły koktajle owocowe na bazie jogurtów np. Bakomy. Są gęste i sycące, a przy tym niskokaloryczne. Zajrzyj sobie na stronę http://www.kuchniajogurtowa.pl/koktajle.html tam jest więcej informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trudna sprawa. Niestety sama również tak mam Wink Nie miałam problemu ze zrzuceniem wagi ogólnie ale miałam problem ze zrzuceniem wagi z wybranych okolic ciała a najbardziej z okolic pupy oraz ud. No i po prostu jak górną część ciała miałam szczupła, to dolna już taka nie była.

Polecam endermologię. Zabiegi o wiele w moim przypadku skuteczniejsze niż masaże bańką chińską na jakie zdecydowałam się wcześniej! Najlepiej jednak zdecydowac sie na serię bo jedynie seria jest w stanie dać skuteczne efekty.

https://beautytower.pl/modelowanie-sylwetki/endermologia/

Sama chodziłam tutaj w Krakowie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pokonajnadwage



Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 11:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raczej musisz zredukować wagę. Ciężko będzie schudnąc tylko z ud. Mnie udało się schudnąc dzięki Dietmap.pl. Na moim blogu możesz poczytać opinię na temat tej diety http://www.pokonajnadwage.com/2019/05/dietmap-pl-moja-opinia/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pldi



Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 16, 2019 9:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepszym sposobem na jakiekolwiek odchudzanie jest pomoc dietetyka, konieczna jest też aktywność fizyczna. Moim zdaniem najlepiej iść do fachowca jakim jest Elżbieta Horba, dietetyk kliniczny z Sokółki ona dobierze dietę i doradzi jak ćwiczyć żeby efekt był widoczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 7:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bez ćwiczeń nie da rady wyglądać dobrze. Można schudnąć na wadze, ale ciało nie będzie kształtne, skóra nie będzie jędrna. Do tego jakieś peelingi i balsamy/serum. Herbata zielona i czerwona. Ja już widzę lekką poprawę. Smile I przechodzi mi ochota na słodycze i mam więcej energii.

W sieci jest cała masa ćwiczeń, któymi można się sugerować jesli chcecie schudnąć.....

Polecam zerknać sobie tutaj:
http://fitwatch.pl/darmowe-cwiczenia-z-sieci-jak-je-znalezc/

Na stronie jest sporo pomysłów na takie darmowe ćwiczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group