Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak schudnąć z ud?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosiaxx



Dołączył: 19 Kwi 2016
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 28, 2016 1:09 pm    Temat postu: Jak schudnąć z ud? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, piszę z pytaniem jak schudnąć z ud. Jestem ogólnie szczupłą osobą, ale mam ogromne uda:( Przez wiele lat grałam w siatkówkę i to jest chyba tego efekt. Próbowałam wielu rzeczy, ale nic nie powoduję chudnięcia akurat z tej partii. Naprawdę bardzo mi zależy na schudnięciu z ud, bo wstyd założyć spódnicę, gdy się tak wygląda. Pomocy !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ciastko89



Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 28, 2016 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak schudnąć z ud to faktycznie ciężka sprawa, bo akurat ta partia ciała, kiedy naturalnie jest większą to bardzo ciężko jest cokolwiek coś z nią zrobić. Jedyne co mogę Ci poradzić to może jakbyś spróbowała robić przysiady na rożne sposoby. Są półprzysiady, przysiady pełne i przysiady w rozkroku. Wpisz sobie w neta i zobacz filmiki jak wykonywać te ćwiczenia. Trochę wytrwałości a na pewno zobaczysz jakieś efekty Wink Powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tom1



Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 12:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trudna sprawa Very Happy Myślę, że pomocna będzie zamiana windy na schody i wszelkie przysiady. To są najlepsze ćwiczenia na uda, zresztą znamy je już od podstawówki. I od razu mówię, od tak lekkich ćwiczeń nie powiększą Ci się uda. Kobiety mają zbyt niski poziom testosteronu, żeby to było możliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janerk



Dołączył: 19 Kwi 2016
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słyszałem, że świetnie na uda działa skakanie na skakance. Skacz 3-4 razy w tygodniu, a na pewno zobaczysz efekty. Jazda na rowerze, pływanie, chodzenie też będzie pomocne. Aby jeszcze bardziej pobudzić pracę ud podczas jazdy na rowerze, wstań. Wykonuj dużo przysiadów i wszelkie ćwiczenia z hantlami. Myślę, że te aktywności fizyczne pomogą ci schudnąć z ud.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
feeli8



Dołączył: 05 Maj 2016
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 4:51 pm    Temat postu: Jak schudnąc z ud Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie znam ten problem, przez długi czas zastanawiałam się jak schudnąć z ud. Z pomocą przyszła moja koleżanka, która ma tak samo jak my. Poleciła mi bieganie po schodach i pływanie. Póki co u mnie faza początkowa, zaczęłam dwa tygodnie temu ale już powoli zauważam pierwsze efekty. Ja również chętnie dowiem się o innych sposobach jak schudnąć z ud.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rybirt



Dołączył: 06 Maj 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 06, 2016 10:16 am    Temat postu: Jak schudnąć z ud? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przed Tobą twardy orzech do zgryzienia, wiem jak trudno jest schudnąć z ud. Uda są chyba najcięższym miejscem do spalenia tkanki tłuszczowej. Jak schudnąć z ud? Chyba tylko ciężką pracą nad sobą, ćwiczeniami, bieganiem, schody zamiast windy. Nawet podczas prac domowych - można znaleźć ćwiczenia jak schudnąć z ud.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julitaka



Dołączył: 06 Maj 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 10:37 am    Temat postu: Jak schudnąć z ud Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak ja wcześniej zostało zaznaczone, najlepiej jest dużo ćwiczyć, przysiady, wykroki, skoki, wszystko to co w jakiś sposób napina Twoje uda. Jeśli bardzo się zmobilizujesz będziesz w stanie zmniejszyć swoje uda o kilka centymetrów przed rozpoczęciem lata. Oczywiście dodatkowo pomoże dieta nisko tłuszczowa. Pij dużo zielonej herbaty, która blokuje apetyt, dzięki czemu nie podjadasz. Jest moczopędna, przez co organizm pozbywa się "niepotrzebnej wody". Kawa również blokuje apetyt, lecz tu nie należy przesadzać Wink. Ocet Jabłkowy także polecam podczas stosowania, różnego rodzaju diet, hamuje wchłanianie tłuszczy z pożywienia. Musisz znaleźć najlepszą metodę dla Ciebie. Mój przepis to: dieta+ćwiczenia= sukces. Trzymam kciuki!! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Michallo



Dołączył: 25 Maj 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Pią Maj 27, 2016 12:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podstawa to przysiady, wykroki i wspięcia. Powtórzenia po 20-30 razy, odpoczynek <60s między seriami. Wystarczy niewielkie obciążenie nawet 15-20% masy ciała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
renia159



Dołączył: 28 Mar 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 8:06 pm    Temat postu: Odchudzanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też mam problemy z odchudzaniem i zastanawiam się właśnie, czy zdecydować się może na jakiś zabieg z medycyny estetycznej [zakaz zamieszczania linków na forum] Co o tym myślicie, pomoże? Bo ja nie wiem, który z nich będzie najlepszy? A i przyznam, że nigdy nie robiłam sobie takiego zabiegu, ale zdecydowałam, że warto spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jjusti18
Spamer


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 4:11 pm    Temat postu: odchudzanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hejka,
zabieg medycyny estetycznej to moim zdanie ostateczności. Jeżeli chcesz schudnąć wystarczy dużo chęci i wiary w siebie. Najważniejsza jest dobra dieta i trening. [zakaz zamieszczania linków na forum] Ja właśnie codziennie staram się biegać, raz po raz korzystam ze siłowni. Ograniczyłam niektóre produkty takie jak np. słodycze, pije też dużo wody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group