Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak rzucić systematyczne picie piwa

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elkaelka



Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najwaznejsze to mobilizacja ! trzymam kciuki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolbiegan



Dołączył: 16 Cze 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bielany
PostWysłany: Czw Cze 16, 2016 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Musisz sobie powiedziec od jutra nie pije i poprostu się do tego dostosować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
intrrims



Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 17, 2016 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spróbuj zastąpić to czymś innym, jeśli będzie Ci tego brakowało, powinieneś zasięgnąc porady u lekarza specjalisty. uważaj też, żeby unikając picia piwa, nie wpaść w inny nałóg, np. nadmierne objadanie się słodyczami, bo to także nie jest wskazane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lesinmas



Dołączył: 27 Wrz 2016
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 20, 2016 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po prostu przestać. Nie koniecznie od razu, można po trochu ograniczać aż się zejdzie do zera. A jeśli to nie pomoże to trzeba poszukać pomocy u specjalisty,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marta349



Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 27, 2016 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzymam kciuki, powodzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muszka77



Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 09, 2016 11:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czasem silna wola nie wystarczy, dobrym sposobem jest znalezienie jakiegos zastepstwa - oczywiscie zdrowego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GlenSzwedacz



Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Lis 16, 2016 10:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najważniejsza jest silna wola, a gdy jej brak to ktoś obok, kto będzie Cię pilnował. Mój kumpel od kiedy został kierowcą każdej grupy imprezowej odzwyczaił się od sięgania po piwko. Dla Ciebie zalecenia medyczne powinny być najlepszym motywatorem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drdree



Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wylądowałem na antybiotyku na 4 miesiące. Myślałem, że będę omijać wszystkie spotkania ze znajomymi, ale okazało się, że źle do tego podchodzę. Jak się ma rozum i silną wolę to wszystkiego można się oduczyć. Wcześniej też nie spożywałem nadmiernie alkoholu, ale każde wyście wiązało się z wypiciem jakiegoś piwka. Nie życzę jednak nikomu, aby musiał przyjmować przez taki długi czas antybiotyku. Lepiej w ogóle nie musieć go przyjmować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malasyrenka



Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepszy sposób na rzucenie nałogu to znalezienie sobie substytutu, czyli zastępstwa za coś, co nas uzależniło. Ja nie mogłam sobie odmówić czekolady, jak sobie z tym poradziłam? Zaczęłam jeść domowe ciasteczka owsiane z gorzką czekoladą. Smakują mi bardziej niż czekolada, choć ciężko w to uwierzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gemset



Dołączył: 18 Cze 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 9:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przerzuć się na piwa mniej alkoholowe np 4,5 % potem mniej i bezalkoholowe. Myślę że w twoim przypadku to bardziej przyzwyczajenie niż nałóg i nie ważne jakie będziesz pił piwo ale abyś pił.



_____
Blog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group