Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

JAk mam schudna w wakacje 10 kilogramów?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lordi156



Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 11:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do biegania rano, w pełni się zgadzam, ale ja zawsze przed biegiem (2x ciastko ryżowe) i szklanka wody z miodem Very Happy a to z tego powodu, że no nawet gdybym chciał to na 8km bez jakiś cukrów sie nie da Smile jak tego nie zrobię to jestem taki zjechany po biegu, a czasami mam odruchy wymiotne Wink ale też trzeba zwrócić uwagę, że jedni szybciej pobierają energię z tłuszczu, a drudzy wolniej Wink więc lepiej mieć jakiś mały zapas energii w postaci cukrów Very Happy

co do odżywek, to brałem (nawet 2) Smile
były to Thermo Speed Extreme firmy Olimp labs i L-Carnityne firmy Trec
firmy jak widać typowo kulturystyczne Very Happy
powiem, że razem przyśpieszają spalanie, ale trzeba je brać regularnie, a jedno opakowanie starcza na miesiąc (koszt 50zł)
po Thermo Speed Extreme jakby nie chce sie jeść (przynajmniej ja mam takie uczucie) być może to tylko autosugestia, że biore coś na spalanie tkanki, dlatego nie czuję głodu Very Happy sam dokładnie nie wiem.
natomiast l-karnityne, najlepiej brać przed wysiłkiem fizycznym (moje odczucie, to z początku szybsze męczenie sie i hektoitry potu Wink ale po jakiś 15min zmęczenie jakby mija i wszystko wraca do normy (z wyjątkiem tego strasznego pocenia się Very Happy

jakby kogoś interesowało oto ich skład:
Thermo speed.....
Ekstrakt zielonej herbaty w tym EGCG 500mg/275mg
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 334mg
Ekstrakt z guarany (22%) w tym kofeina 182mg/40mg
Kofeina 160mg
Ekstrakt pieprzu czarnego 5mg
Tyrozyna 1000mg

L-karnityne....
Winian l-karnityny 1000mg
witamina B6 16mg (800% RDA)
Polinkotynian chromu 260yg

RDA-dzienne zalecane spożycie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 12:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helloween napisał:
Laughing co do spalacza - póki chudniesz nie bierz spalacza - co zrobisz jak przestaniesz chudnac - a sama wiesz ze zrzuceenie 5 - 6 kg w miesiac mija sie z celem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lordi156



Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jestem innego zdania, chudnąc można w obojętnie jakim tępię, a sztuką jest utrzymywać tą wagę. problem z efektem jojo, jest taki że ludzie po odchudzaniu się np. takimi środkami, zaczynają żyć normalnie, jak żyli wcześniej czyli jedzą to samo a nawet więcej, bo myślą że tabletki które brali będą działać wiecznie. Jednak ja swoją przygodę z nimi zakończyłem po jednym miesiącu, gdyż po pierwsze moja waga mi już odpowiadam z po drugie, 100zł miesięcznie to nie jest mało Wink w szczególności jak ma się dość drogie hobby Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lordi chyba nie umiesz czytac ale to twoja sprawa Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beatas



Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 6:04 pm    Temat postu: Dieta Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomóżcie mi jak mam schudnąć 10 kilo w dwa miesiące?
Podajcie mi jakąś skuteczną dietę. Będę wdzięczna. Sad

---edit by emilka---
przyłączyłam temat do tego tematu, ponieważ oba dotyczą schudnięcia 10kg w dwa miesiące
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm w dwa miesiące 10 kg .. słyszałam, że dobra jest dieta bikini (w google na pewno znajdziesz), ale ja stosuje dietę 1000 kalorii do 1100 dziennie (bo nie lubie gdy ktoś mi narzuca co i jak mam sobie przyrządzac) jem po prostu połowę i sporo warzyw...a slodycze zastępuje zielonym jabłkiem, bananem, nektarynkąSmile...
teraz sa wakacje i wiadomo dużo dużo się ruszam... od 26 maja schudłam już 8kg co jest do tej pory dla mnie zaskoczeniem!!

od razu powiem,że co do efektu jo-jo to jeśli naprawdę się dokładnie zastanowisz i przemyslisz co nie co to go nie będzie!! czego Ci życzę!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nastja napisał:
hmmm w dwa miesiące 10 kg .. słyszałam, że dobra jest dieta bikini (w google na pewno znajdziesz), ale ja stosuje dietę 1000 kalorii do 1100 dziennie (bo nie lubie gdy ktoś mi narzuca co i jak mam sobie przyrządzac) jem po prostu połowę i sporo warzyw...a slodycze zastępuje zielonym jabłkiem, bananem, nektarynkąSmile...
teraz sa wakacje i wiadomo dużo dużo się ruszam... od 26 maja schudłam już 8kg co jest do tej pory dla mnie zaskoczeniem!!

od razu powiem,że co do efektu jo-jo to jeśli naprawdę się dokładnie zastanowisz i przemyslisz co nie co to go nie będzie!! czego Ci życzę!!


po 1 taka dieta wymaga bardzo duzego zastanowienia i przemyslenia sprawy..

Kiedy bedziesz chciala wrocic do normalnego jedzenia <a na pewno bedziesz chciec> bedziesz musiala wracac bardzo powoli.. i wtedy znowu zaczniesz lekko tyc - ale wtedy wiele zalezy od Ciebie jak bedziesz jesc itd..

Jednym slowem lepiej tyc powoli i z normalna dieta niz na szybko i potem i tak przytyc..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 7:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heellowen napisałam,że musi sobie to przemyślec.. więc nie wiem po co ta powtórka...
to jest dieta dla osób naprawdę o silnej woli... a co do jedzenia to się zgodzę wracamy powoli!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nastja napisał:
heellowen napisałam,że musi sobie to przemyślec.. więc nie wiem po co ta powtórka...
to jest dieta dla osób naprawdę o silnej woli... a co do jedzenia to się zgodzę wracamy powoli!


Widocznie nie cdoczytalem calego Twojego postu.

ogolnie rzecz biorac - glodowka przemyslana to dobry efekt.

Glodowka dla samej glodowki i potem powrot do starych nawykow kompletnie mija sie z celem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:


Glodowka dla samej glodowki i potem powrot do starych nawykow kompletnie mija sie z celem



zgadzam się!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group