Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

JAk mam schudna w wakacje 10 kilogramów?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 6:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam Very Happy
Dojdę do 53kg i koniec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 6:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszystkie dziewczyny tak mowia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yalissea a ile masz wzrosu jeśli można wiedziec?

ps. mi w ciągu ostatniego tygodnia spadło 0,7Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dentysta69



Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 11:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o spalanie tłuszczu. To polecam bieganie przed sniadaniem. Wstajesz prosto z łózka i zaczynasz biegać. Wtedy organizm zabiera " energie" nie z jedzenia a z tłuszczu. Tzn . Niekoniecznie chodzi o bieganie, moze to byc tez jezdzenie na rowerze ,rokach czy cokolwiek. Byle to wsyztsko odbywało sie na świeżym powietrzu, bo przecież nazwa sie od tego wzieła Aeroby.

Tak ps zeby przyspieszyt całe spalanie. przecież koleżanka moze sobie dokupić jakis suplement przyspieszający metabolizm zaczym idzie lepsze spalanie. Jeżeli tylko jesteście zdrowi nie macie problemów z sercerm to śmiało zapodac sobie jakiegos Fat Burnera. To jest wydatek 50 zł. a moze dośc sporo po tym spalic :]

No i najwazniejsza kwestia to ograniczenie sie w jedzeniu :] to jest chyba podstawa. Jak bedziecie chciały/chceli to rozpisze sie troche wiecej. Very Happy

Pzdr i życze powodzenia w spalaniu. Very Happy ja akurat walcze o przybranie paru kg a dokładnie to 5ćiu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jestem bardzo ciekawa hehe możesz podac dokładną nazwę i gdzie takie cos dostanę.. mam jeszcze 5 kg mniej na uwadze co do mojej wagi;d

nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dentysta69



Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm. to zalezy gdzie mieszkasz i czy w Twoim miescie jest dostep do sklepu z odzywkami, jezeli nie to sie mówi trudno i chyba raczej bedziesz zmuszona do odwiedzenia allegro. Tam tego masz naprawde pełno. ale nie zamykajmy sie tutaj w przedziale fat burnera. jest jeszcze kr- coś tam. wybacz tyle jest tych nazw ze trudno je zapamiętać. i masa. naprawde masa innych produktów róznych firm Olimpa. treca Vitalmaxa. i Ho ho :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dentysta69 napisał:
hmm. to zalezy gdzie mieszkasz i czy w Twoim miescie jest dostep do sklepu z odzywkami, jezeli nie to sie mówi trudno i chyba raczej bedziesz zmuszona do odwiedzenia allegro.


heh widzisz nie będe zmuszona na allego iż mieszkam w wystarczająco dużym mieście i odżywki tutaj znajdę z pewnością..

nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wtrącę odpowiedź: mam 161 cm wzrostu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 8:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing co do spalacza - póki chudniesz nie bierz spalacza - co zrobisz jak przestaniesz chudnac - a sama wiesz ze zrzuceenie 5 - 6 kg w miesiac mija sie z celem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 10:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem wiem;p mi wystarczy 2kg w miesiącSmile
a co do tych dopalaczy to nie będe ich brała. po prostu chciałam wiedziec co nie co;)

nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group