Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Guma do żucia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 1:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak traci smak, to biorę kolejną Razz

tak naprawdę, to w trakcie sesji z nerwów tyle pochłaniam, ale jak sie skończy, to postaram się ograniczyc...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alisa



Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez tak kiedys mialam Razz ale samo jakos mi przeszlo Smile teraz nawet jakos zuc za bardzo nie lubie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dawilip



Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 11, 2008 3:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez musze sie przyznac do nieustannego zucia gumy... fajnie o tym poczytac:)SmileSmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maputto



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 3:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie droga Emilko, juz Ci pomagam rozwiazac Twoj problemik, musisz sobie dawkowac jakos te gumy, skoro tak sie wkreciłas to nie rezygnuj Smile po prostu jedna dziennie, zadnych szalenstw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asiakub81



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Paź 01, 2008 4:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Haha, nigdy nie spotkałam się z uzależnieniem od gumy Nie martw się- myślę, że to bardzo częste. Ja też dziennie paczkę pożeram Efektów ubocznych- brak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nevermore6



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łodź
PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

włóż to między bajki. Gumy do zucia są bardzo zdrowe dla zębów i jeśli Cię to odtsresuje to dobrze…zuj sobie ..jedynie możesz przez to zgrzytac zębami w ciągu nocy…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kowal swego losu



Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc Smile wszystko prawda ze gumy sa zdrowe ze chronią zęby przed pruchnicą zwiększają ph w ustach ale nie ulega watpliwości ze wplywa to tez na szczęke i zuchwę przez ciągle zucie rozbudowują się mieśnie twarz robi się szersza i bardziej umieśniona a ponadto czesto prowadzi to do mikrouszkodzen ktore w przyszlosci mogą prowadzic do niemiłych konsekwencji takze trzeba znalezc zloty srodek i robic wszystko z umiarem na pewno nie polecam zucia gumy non stop 24 na dobe Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kawuszczyn
Zbanowany


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 75

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: SHITOholia
PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 4:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedys zulo sie donalda, hubbe bubbe i zielone mutageny (Turtles) oraz turbo (ale straszyli, ze rakotworcze).
Za komuny "farbowalo" sie gumy gryfem z kredek temperowanych na zyletkach. Mr. Green Rolling Eyes Idea Question Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 10:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uzależnić się można od wszystkiego:P Znaną osobistością jaką jest Sir Alex Ferguson też jest uzależniony od żucia gumy:P Zgadzam się z poprzednikami,więc nie rezygnuj z żucia gumy,ale ogranicz i będzie wszystko ok:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
prokata



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 10:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dużo osób jest uzależnionych od gumy do żucia. ciągle widzę na ulicy ludzi glamiących te gumy jak by to był ich największy wróg... po prostu nie wygląda to zbyt estetycznie, ale to moje zdanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group