Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Grudki perliste? Bąbelki, grudki pod napletkiem

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pauli86



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie krostki są objawem braku odpowiedniej higieny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@Pauli86:
Nie, jest to normlana chropowatość penisa, występując pod żołędziem - działa niczym uszczelka w pompce czy strzykawce, ma to ułatwiać zapłodnienie Wink

Akurat małe chrostki białe pod żołędziem to nie brak higieny, ale masz racje warto o nią dbać Wink

A co do tych kropek, chrostek to już są 3 tematy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pauli86



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł te krostki o których Ty piszesz nie są białe tylko mają kolor ciała. Jeśli robią się białe to oznacza to najczęściej brak wystarczającej higieny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Pią Sie 18, 2006 12:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Muszę się zgodzić z Pauli86. Również miałem kiedyś ten problem.
Pozostaje poprostu dokładniej, bądź też częściej się myć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

są to tzw. grudki perliste prącia (łac. papillae coronis; ang. pearly penile papules). Nie jest to żadna choroba i nie można tym się zarazić. Jest to normalny twór skórny, który według danych statystycznych występuje u 22% mężczyzn niebrzezanych (w tym obrzezanych w wieku dorosłym) i u 12% mężczyzn obrzezanych po urodzeniu. Grudki perliste nie wymagają leczenia, można wręcz docenić ich obecność, gdyż są miejscem bardzo erogennym. Jeśli jednak ktoś ich u siebie nie akceptuje, może je usunąć laserowo lub za pomocą krioterapii.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy to jest takie cos?

http://www.stulejka.com/zdjecia/wally/6.jpg
Powrót do góry
Plamer



Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 22, 2006 10:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale grudki perliste nie znikają ani sie nie łuszcza - one po prostu są - wiem bo mam Razz. Ba, do pewnego czasu nawet myslałem ze wszyscy tak mają Razz. Moze po prostu za rzadko sie myjesz? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zyzio
Gość









PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurcze ja mam taki dziwne kropki ale na mosznie na skórze na członku co to jest to też są te krosty?
Powrót do góry
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 9:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie jest nic innego, jak tylko prosaki.. taka natura Twojego członka, większość panów, ma to samo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ja_15



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 4:03 am    Temat postu: białe grudki na końcu napletka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Więc tak jak w temacie ostatnio zuważyłem białe grudki na końcu napletka Sad
Co to może być? dadam tylko że higiena jest zachowana no i zdarza mi sie czasem masturbowac Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group