Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Grudki perliste? Bąbelki, grudki pod napletkiem

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Huragan



Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 9:32 pm    Temat postu: Grudki perliste? Bąbelki, grudki pod napletkiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej!
Jakiś czas temu zauważyłem że poniżej żołędzia zbierają mi się białe grudki. Na pierwszy rzut oka nic nie widać, kiedy jednak przeciągnie się palcem po skórze zbierają się takie białe grudki. Dodatkowo w czasie wzwodu widać że skóra poniżej żołędzia jest wyrażnie zaczerwieniona a żyły pogrubione. Już nawet nie wiem od kiedy to mam, nie sądzę by to było jednak normalne. Poszedłem nawet z tym do dermatologa a że wykompałem się wcześniej to po grudnkach nie było śladu, nie było też wzwodu, więc doktorka (de facto z 50 lat- dawno powinna iść na emeryturę) stwierdziła że nic mi nie dolega.
Nie chce mi się jednak w to wierzyć.
Co o tym myślicie?
Jak się tego pozbyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie pozbywaj sie tego Wink Jeżeli dermatolog stwierdził zę to nic nie jest to oznacza to ze jest to naturalna chropowatość, ma to działać niczym uszczelka w tłoku podczas stosunku.

Najczęściej występuje w okresie dojżewania a potem znika. Może sie utrzymywać nawet do 21 roku życia a czasem dłużej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Huragan



Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba źle się zrozumieliśmy.
To nie tak że one tam są jako fragment mojego ciała. To coś w formie łupieżu. Coś czego nie widać a kiedy dotknę skóry, przejadę palcem to ściera się jakby naskórek, tworzą się takie białe kuleczki.
Nie wierzę że to jest normalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zawsze mozęsz iść jeszcze do innego dermatologa na konsultacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sirkamelot



Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm mi się wydaję, że to jednak nie przejdzie. Owszem jest jak najbardziej normalne i dlatego nie przejdzie. Nie pamietam dokładnie jak to coś się nazywa, ale ta "substancja" (bo to w gruncie jest jakas substancja, a dokładniej wydzielina) chroni napletek przed zakażeniami, infekcjami.
Wytwarza się cały czas, także jak dzisiaj się umyjesz, to jutro też będziesz to miał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może to jakieś resztki spermy albo preejakulat?

Wydaje mi się że naprawde nie ma czym się przejmować - chyba że prowadzisz już życie seksualne , dbasz o higienę a problem nadal występuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
themon81



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Maj 31, 2006 7:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja myśle że to gruczoły produkujące serek z podlaski

Ostatnio zmieniony przez themon81 dnia Pią Cze 02, 2006 4:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

żeś się uparł na ten "serek" ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
prostatic
Gość









PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jest po prostu mastka. poczytaj wiecej w necie na jej temat
Powrót do góry
1234



Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 1:01 pm    Temat postu: Białe krosty pod napletkiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ostatnio pod swoim napletkiem zauważylem małe białe krostki czy ktos wie co to moze być jesli tak to czy to cos powaznego i jak ich sie pozbyc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group