Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gra wstępna

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martus145



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 3:24 pm    Temat postu: :PP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piwko masz nawet dwa hehe . Very Happy .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
prokata



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lepszy taki niż taki który w ogóle nie może Wink to moje zdanie. ale może nie powinnaś z nim rozmawiać tylko sprawić żeby chciał dłużej pociągnąć tą gre wstępną Wink jakieś gadżety, kajdanki, coś... jest wiele możliwości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martus145



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Sob Maj 09, 2009 11:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Haa pifko bedzie kochana :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
forumkowiczka



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gra wstepna wedlug mnie to najwazniejszy element calego seksu Smile powinna byc dluga, przyjemna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak jest na to czas to tak powinno byc a jak nie ma to co? czsem trzeba zadowolic sie i 20 min przyjemnosci Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martus145



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 6:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nawet 20 niemam !! Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
forumkowiczka



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 9:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie lubię jak mój chłopak spieszy się w tych sprawach. Wqrza mnie jak tak robi. Lubię jak wszystko dzieje się wolno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 11:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja nie potrzebuję długiej gry wstepnej Very Happy Very Happy . Wystarczy chwila czułości przed i fajny finał Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czarnulka7



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam tak samo jak Tosia81 Very Happy, nie widzimy sie z chłopakiem za często, bo co tydzien, czasami dwa, i jak sie już spotkamy to myśle tylko o tym by już wszedł we mnie i nie potrzebuje długiej gry wstępnej Very Happy ale jak sa takie okresy że widzimy sie np 2,3 dni pod rząd to wtedy już wole nieco dłuższa gre Razz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group