Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gra wstępna

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martus145



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 10:53 am    Temat postu: Gra wstępna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie jak mam wytłumaczyć chlopakowi zeby byl troche wolniejszy w łózku ? ! On ma w sobie cos takiego ze gdyby mogl kochal by sie ze mna odrazu rozmawialam juz z nim zeby zaczyal ta gre wstepna troche dluzej zeby bylo jakos milo obiecywal poprawe ale nic znowu to samo zreszta nie potrafie mu wytlumaczyc bo on chcial by sie kochac caly czas ja tak nie umiem a on nie umie 2 tygodni wytrzymac jak mam mu to wszystko wytlumaczyc ? Rolling Eyes Exclamation Question


zmienilam tytuł na bardziej uniwersalny. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widac nalezy do facetow ktorzy nie potrzebuja gry wstepnej tylko od razu zabieraja sie do rzeczy Razz.
nie mam pojecia jak mu to powiedziec.. ;/ skoro nie dociera nic... Confused
poped u faceta jest 100 razy wiekszy niz u nas Razz
a TY z tego co dobrze przeczytałam jestes w ciazy wiec powinnas uwazac na siebie Razz i dziecko. chociaz niektore kobiety maja taka chcice jak sa w ciazy ze z łozka mogłyby nie wychodzic. moze u Ciebie tez to sie zmieni ? Smile w ktorym tyg jestes?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martus145



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 12:25 pm    Temat postu: .:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piewrszy miesiac Smile no i wlasnie teraz jest odwrotnie bo mu sie niechce a mi chce Laughing a jak mi sie iechce on nalega smieszna sytuacja Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm moze martwi sie czy sex nie zaszkodzi? Smile pogadaj z nim na spokojnie Smile moze przygotuj sie na kolacyjke, ubierz sexownie, wezcie wspolna kapiel i gwarantuje ze łozko posłuzy Wam nie tylko do snu Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martus145



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 12:33 pm    Temat postu: dobry pomysl Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł tylko wiesz co Ci powiem ja juz to robilam a on przychodzi z pracy wita sie ze mna z moim malenstwem i idzie na gore preteks przebrac sie ide na gore a on spi kupa smiechu Laughing tylko w weekendy jest romatycznie ale jutro tak zrobie . Zobaczymy czy poskutkuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
forumkowiczka



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój chłopak nieraz tez ma swoje zachcianki,których w żaden sposób nie można opanować. i tez mnie to denerwowało, bo jednak wole żeby było wolno, romantycznie, spontanicznie a nie tak na odwal...

Ostatnio mieliśmy długą (jak na nas) przerwę w sprawach łóżkowych no i on miał ogromna ochotę. Nie będę zaprzeczała, ja również. Ale nie chciałam,żeby to się szybciej skończyło niż zaczęło,dlatego sama przejęłam pałeczkę. Spowolniłam to co się działo, zaczęłam jego zaspokajać,ale nie szybko. Wtedy i on zwolnił. Chyba zrozumiał, że właśnie tego chciała.

może i Ty powinnaś w ten sposób spróbować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 9:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

forumkowiczka napisał:
Ostatnio mieliśmy długą (jak na nas) przerwę w sprawach łóżkowych

ale przeciez nie mialas za soba 1wszego razu Confused Shocked Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martus145



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 7:31 am    Temat postu: wind_of_hope Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope
Zrobilam tak jak mowilas i podzialalo . Smile Dzieki za rade.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
forumkowiczka



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nie mam za soba jeszcze pierwszego razu ale przeciez nie zawsze siedzimy i patrzymy sie sobie w oczy. Jestesmy blisko,a to co robimy narazie nam wystarcza. Kiedy sie zdecyduje na 1 raz na pewno nie bedzie on odbyty w sposob szybki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

martus widzisz Cool Cool piwko dla mnie Razz heheh.
nie no zartuje Wink z doswiadczenia wiem co na tych samcow działa Razz pozdrofka

Dodano po 1 minutach:

forumkowiczka.. fakt ale przeciez sam petting nie zaspokoi potrzeb... nie kusi Was zeby zrobic krok dalej ? Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group