Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Głód i burczenie w żoładku

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 11:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez tak mam ale nie co 20 min Razz... moze to zwiazane jest z szybka przemiana materii? a czym te burczenie "zahamowac" mozna Razz hehehe. najgorzej jest na wykładzie jak wszyscy pisza a tu nagle słychac "bbbbbbbRRRrrrR" buehehe.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 4:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kup sobie wind np batonika.. podstawa to jesc.. dzis wiekszosc ludzi olewa np sniadanie.. a wystarczy n kupic slonecznik luskany i podjadac /pomaga/..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hello gracjasss.. ale ja nie jadam tych owsianych,itp ..ja nie chomik hehe.a co zwykły czekoladowy tez pomoze? ja to zazwyczaj popijam czymkolwiek albo jogurtu sie nażłopie bo nie dam rady siedziec i słuchac jak mi sie przewraca Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind wejdz w tabele kaloryczne i zobacz co ma najwiecej kalori.

Mozesz kupic nawet orzechy .bardzo kaloryczne/..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hello a nie chce mi sie patrzec Razz po co ,skoro Ty szpecjalista Smile. heh.
a co do orzechow to od razu odpadaja. jestem alergiczka;/ a orzech to jeden z nawiekszych alergenow ;/ ehhhhhhhhhhhhhhhh Sad tHx. bede dalej popijac jogurty Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 9:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing pij dalej niabial zdrowy, choc tyle Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nevermore6



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łodź
PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo zupa to nie obiad!!!!Dziewuchy whats the Deal?? Jak jesteście głodne to trzeba coś zjeść, nie ma nic bardziej obrzydliwego jak ide na randke ja jem a ona nie. A później mnoże jeszcze mi podbiera. A jak ci burczy w brzuchu to może twój organizm się zwyczajnie czegoś dopomina? He?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
medicum_mikum77:)



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z biol-chemu.
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 10:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest dużo przyczyn oto takiego jedzenia Rolling Eyes
mi też samej w brzuchu burczy, ale bez przesady, da się wytrzymać, głodna aż to nie jestem, wystarczy mi śniadanie, obiad, kolacja, a między nimi jakiś owoc np. jabłuszko Smile

a też może być coś bardziej poważnego, np. cukrzyca...

Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 1:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
bo zupa to nie obiad!!!!Dziewuchy whats the Deal?? Jak jesteście głodne to trzeba coś zjeść, nie ma nic bardziej obrzydliwego jak ide na randke ja jem a ona nie. A później mnoże jeszcze mi podbiera. A jak ci burczy w brzuchu to może twój organizm się zwyczajnie czegoś dopomina? He?


mieszkasz w Polsce to odpusc jakies pseudo angielskie odzywki i pisz jak POlka.

Głod.. co to ? to takie zachowanie og kiedy ten nie ma skad brac pozywienia. warto w tym momencie sie czyms zapchac ze sie tak bzydko wyraze.
Cos co dlugo sie trawiczyli np blonnik.cos co kaloryczne - orzechy itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Filippi



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi bio zmniejszył apetyt noi chyba mi poburczewa czasami, ale jakieś jabłko, ogólnie owoce wtedy sobie jem i mam spokój. Poza tym jak się człowiek pilnuje, żeby jeść 5 posiłków dziennie to burczeć nie powinno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group