Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Głód i burczenie w żoładku

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 11:21 pm    Temat postu: Głód i burczenie w żoładku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Takie oto pytanko. Koleżanka ma do 180cm wzrostu, jest szczupła i zgrabna.
Ma taki oto problem. A więc podaje przykłada autentyczny. Przychodzi do domu jest strasznie głodna, zjada 2 talerze zupy idzie do pokoju, po 20 min czuje głód schodzi do kuchni je 4 kawałki chleba, popija herbatę, po jedzeniu spożywa 2 pomarańcza, batonika. Czuje się "najedzona". Ogląda film po 40 min czuje głód ( żołądek burczy ), idzie zjeść coś z owoców...

Takie coś powtarza się codziennie. Dziewczyna w ogóle nie tyje. Teraz coś dodam...

Po zjedzeniu czegokolwiek nawet w małej ilości, żołądek koleżanki mocno pracuje. Brzuch strasznie burczy i słychać soki trawienne ( jakby wyciskanie cytryny- ciągłe dłuuugie burczenie ). Występuje to nawet gdyby zjadała małą mandarynkę. Od razu zaczyna się koncert. Czy to normalne? Dość śmieszne, ale jakoś mnie to zastanawia.

Pozdr Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 10:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gonzi czy myslisz ze zaopkoi jej apetyt 2 talerze zupy ?

Hehhe polecam Ci cos takiego: makaron z serem bialym + oliwa z oliwek

Jak po tym bedzie glodna znaczy ze ma robala
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przecież to nawet apetycznie nie brzmi.... makaron z białym serem i oliwa z oliwek...
na pewno będzie głodna, bo tego nie ruszy Very Happy

hello dajno coś lepszego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No słuchajcie, ale ileż można jeść! Naprawdę ona dużo je i ciągle jest głodna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 7:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a widziales jak czlowiek zjada pol razowca i nadal jest glodny ? ja potrafie wpylic pol chleba razowego bo przelatuje on przeze mnie jak woda..

Nie wazne jest ile jesz ale co jesz.. jakies owoce, warzywa czy inne swinstwa to sobie odpusc

Prze solidnym posilkeim niech wypije troche oliwy z oliwek <albo jakiegos innego tluszczu> do tego ryz, makaron, wafle ryzowe, kasza gryczana itd <to da jej energie bo to ww>

Do calego posilku wlacz bialko ktore Cie "zapcha" czyli ser bialy, wedlina, mieso

A tluszcz zwalnia metabolizm, przedluzy trawienie wsyzstkiego

jesli to nie pomoze to badania bo moze miec tasiemca czy cos takiego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Polaaaa



Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JESZCZE CHYBA RYBY dają UCZUCIE sytości Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 9:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najwieksze uczucie sytosci daja tluszcze !! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Polaaaa



Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 3:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helloween napisał:
Najwieksze uczucie sytosci daja tluszcze !! Smile



więc najlepsze wg mnie są ryby bo ich tłuszcz
jest dużo zdrowszy od tłuszczu zwierzęcego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 10:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A najzdrowszy jest tluszcz roslinny. Wink

rybi jest ok ale przy wiekszych ilosciach tez sa jakies problemy, a oliwe zoliwek np mozesz pic do oporu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Afropolka



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny ja mam ten sam problem zjem tyle samo co moj mąż i po 20 minutach ide do lodowki do jestem glodna Razz tak mam od kilku tygoni Rolling Eyes sama nie wiem co to jest Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group