Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gdy sie kochaliśmy....wszędzie krew i to bardzo duzo.

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Wto Mar 21, 2006 12:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jenny napisał:
no własnie w tym problem ze moja mama to pielegniarka....wujek doktor.....
tak ze do przychodni tak gdzie mama pracuje nie ma bata nie pojde!
gadałem o tym z mama...ale zareagowała na to smiechem....powiedziałem ze to podczas masturbacji ale nie zadziałało.powiedziała zebym jej wstydu nie przynosił i ze sie zagoi.....ale co z tego sie sie zagoiło jak podczas stosunku niesamowicie kłuje:(SadSad

hmm chyba pojade z tym do szpitala rejonowego..tylko ze nie bardzo wiem co mam tam zrobic....<bezradny> mam klapki na oczach.......normalnie zacma nie wiem co sie robi w szpitalu do kogo mam sie zgłosisc,....zawsze z mama bo to pielegniarka i w ogole wszyscy ja znaja Sad

ja piernicze chciałbym sie pozbyc tego bolu juz!!!!
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam problem tylko nie wiem jak sie do tego zabrac poniewaz uprawialem stosunek intymny z kobieta podczas za mocno na mnie usiadla i z mojego czlonka puscila sie krew i nie wiem czy to samo przestanie krwawic czy konieczna jest interwenja lekarza prosze bardzo o pilna odpowiedz
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 8:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdy nie wiadomo co sie dzieje, lepiej zawsze zgłosić sie do lekarza Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group