Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Gdy sie kochaliśmy....wszędzie krew i to bardzo duzo.

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Nie Sty 01, 2006 10:00 pm    Temat postu: Gdy sie kochaliśmy....wszędzie krew i to bardzo duzo. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm..Gdy kochałem się z moją dziewczyna nagle zauwazylismy pełno krwi jestem tylko ciekaw czy to moze być jej błona choć wcześniej ją tego pozbyłem tylko teraz na dobre i czy z tej błony az tyle krwi moze wyciec no dostłownie ze szklanka widzac po plamie. Ale mi naderwało sie wiezidełko czy z penisa podaczas wzwodu moze az tyle krwi wyciec? albo co to moze być? wczesniej nam sie nie zdazyło wiadomo tzreba isc do lekarza wam sie coś takiego zdazało?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Sty 01, 2006 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

250 ml bo tyle ma przeciętna szklanka, jest możliwe przy wrażliwym ciele. Piszesz że niedawno błona została przebita, mogła rana sie nie sklepić do końca, zerwanie delikatnego strupka oraz ciągłe ocieranie mogło spowodować nowe krwawienie. Stres i skórcze mogły nanieść nową krew. tak jak byś naciskał i puszczał cały czas rane np. na palcu po skaleczeniu.

Nie musi to wcale oznaczać czegoś poważnego czy groźnego. Jednak jeżeli myślicie o wizycie u lekarza to dory krok. da pewność a zarazem spokój Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Sty 02, 2006 7:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm...no w sumie to zerwana była dosc dawno, ale czy z penisa az tyle krwi? a zanim pujde z moim najlepszym przyjacielem do lekarza troche minie mam nadzieje ze sie zagoji wezidełko zerwało sie przy samej główce troszke krawiło po, ale rana sie goji, chyba czesto zdaza ie z tym wezidełkiem no nie? nic mnie nie boli troszke szczypało na początku ale narazie ok a jakieś maści, coś pomoże?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sty 02, 2006 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może nie zdaża sie to zawsze ale racja nie jest to wcale rzadki przypadek. Penis jest twady i duzy dlatego że jest w nim krew z organizmu. Krwawienie wależności od wielkości rany może być duze. Jeżeli rana sie nie otwiera, oraz dbasz o higiene, nie powinno nić złego sie stać. Dobrze by było gdyby lekarz to zobaczył i to on w tedy zadecyduje czy bedzie potrzebna jakaś maść czy żel. Nie staraj sie nic na wlasną ręke stosować. Lepiej nie ryzykować, nie powinno sie stosować żadnych specyfików w miejscach intmnych gdy doszło do zranienia/otarć, a tym bardziej zerwania więzadłka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Sty 02, 2006 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki postaram sie jak najszybiej dojsc do lekarza.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Lut 04, 2006 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam ten sam problem:(
zerwałem wezidełko....niby sie to zagoiło...ale za kazdym razem jak uprawiam sex kłuje mnie w tamtym miejscu ale tak okropnie ze musze przerwac stosunek.Sad
co z tym zrobic?udac sie do lekarza było by pewnie najlepiej..tylko do jakiego.....

mam jeszcze jeden problem...rodzice......jak sie dowiedza ze ich syn(niepoełnoletni) ma zerwane wezidełbo bo zrobił to podczas stosunku to mnie zabija... mnie i moja lube:(SadSad
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Lut 04, 2006 6:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No do lekarza najlatwiej, najproście i najpewniej przedewszystkim.

takie dolegliwości to nie nowość dla lekarza. Dla urologa.

Rodzice, no wiesz zależy ile masz lat, jak pare miesięcy brakuje Ci do pełnoletności to myśle że lekarz poproszony o to przez Ciebie nie powinien wyjawić w jaki sposób to sie stało. Jeżeli informacja dla nich że stało sie to przy masturbacji będzie bardziej do przyjęcia niz że podczas stosunku to można to i tak rozegrać.

Chodz wiesz co, no co sie stało to sie nie odstanie. A twoim rodzić napewno zależy na twoim zdrowiu. Więc myśle że ich reakcja wcale nie będzie taka ostra jak Ci sie wydaje.

Spróbuj z nimi porozmawiać, może na poczatek zacząć z tym rodzicem z którym lepiej sie dogadujesz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jenny
Gość









PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie w tym problem ze moja mama to pielegniarka....wujek doktor.....
tak ze do przychodni tak gdzie mama pracuje nie ma bata nie pojde!
gadałem o tym z mama...ale zareagowała na to smiechem....powiedziałem ze to podczas masturbacji ale nie zadziałało.powiedziała zebym jej wstydu nie przynosił i ze sie zagoi.....ale co z tego sie sie zagoiło jak podczas stosunku niesamowicie kłuje:(SadSad

hmm chyba pojade z tym do szpitala rejonowego..tylko ze nie bardzo wiem co mam tam zrobic....<bezradny> mam klapki na oczach.......normalnie zacma nie wiem co sie robi w szpitalu do kogo mam sie zgłosisc,....zawsze z mama bo to pielegniarka i w ogole wszyscy ja znaja Sad

ja piernicze chciałbym sie pozbyc tego bolu juz!!!!
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie to żę twoją mame znają to nie znaczy że mogeą sobie od tak chlapać jęzorem na prawo i lewno.

Najlepiej jak byś poszedł do lekarza rodzinnego po skierowanie do urologa. A ten to oceni co z tym zrobić Wink

Jeżeli to kucie nie ustepuje to naprawde nie ma co sie przejmowac komętarzami czy spojżeniami innych.

Stulejka, za krókie lub zerwane wendzidelko to naprawde typowe dolegliwości Wink i lekarz to zna na pamięć Wink Nie masz sie co martwić nie będizesz "odmieńcem" z tym problemem, raczej kolejnym w tym tygodniu Razz

Wiem że strach bywa paraliżujący, ale prędzej czy puźniej będzie trzeba to wyjaśnić, a lepiej chyba zawczaszu to załatwić.

No sory ale w to że "jeszcze nie, za tydzień napewno pójde tak napewno ale za tydzień" to ja osobiście nie wierze. (tez tak miałem) i wiem że to tylko dwlekanie i zamartwianie sie niepotrzebne.

Wiem że slowo pisane nie ma takiej mocy jak wypowiedziane prosto w oczy, wiem też że nie pujde z tobą tam i nie poczekam aż wyjdziesz z tego szpitala żeby potem już odstresować sie przy browarku i nie pokomętować tyłeczka kelnereczki która uwija sie w ukropie bo ma pełno stolików do obsłużenia, ale uwierz mi że warto sie doważyć i załatwić to tak jak należy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jenny
Gość









PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakos to bedzie:)SmileSmileSmile hciałbym juz byc po wszytskim bo mnie normalnie ch********strzela jak uprawiam sex z panienka...........od jakiegos czasu nie mam normalnego stosunku:(SadSad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group