Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

gadanie do siebie

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agatka222



Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 19, 2008 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za wasze porady.moze panikuje ale gdzies czytalam ze tak niewinnie wlasnie zaczyna sie jakas grozna choroba...alzheimer czy juz nie pamietam co

-----

a co do ciebie kiniu to po co mam sie udzialac n a forum jak juz mi odpisaliscie i poradziliscie


-----edited by emilka-----
posty połączyłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 5:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alzhaimer dotyczy zapominananie a nie gadania do siebie. To by prędzej mogła być schizofremia jakaś ale neima co gdybać każdy czasami do diebie gada nawet nieświadomie.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kadarka



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 9:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehe raczej watpie zeby mu cos dolegalo bo ja tez sie spotkalam z tego typu ludzmi zwlaszcza w straszym wieku, oni już tak maja, moja mama na okraglo do siebie mowi, widocznie najlepiej jej sie rozmawia ze soba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kadarka czy aby o ludziach ktorzy gadaja sami do siebie nie mowi sie psychole ? Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ladyfrost



Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rzeszów
PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 7:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niektórzy się śmieją że gadanie do samego siebie to rozmowa z osoba na odpowiednim poziomie, inni że taka osoba to psychol.
Podpisze się pod pierwszą teorią bo przyjemniejsza Very Happy
Zdarza mi się mówić do siebie i dopiero po czasie lub gdy ktoś zwróci mi uwagę uświadamiam to sobie.
Czy może to się wiązać z niską samooceną i/lub brakiem akceptacji przez otoczenie? Bo i takie opinie słyszałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kolko80



Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eno kazdy gada do siebie wiecej lub mniej Very Happy jak tam nawijam do siebie nonstop heheheh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group