Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

gadanie do siebie

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agatka222



Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 10, 2008 6:37 pm    Temat postu: gadanie do siebie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moj tata czesto mowi sam do siebie.czy to poczatek jakiejs choroby?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kotka_Psotka
Zbanowany


Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 4:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heheh:) Nie, po prostu być może Twój tata jest ostatnio bardzo zajęty pewnymi sprawami, i mówiąc do siebie jest mu po prostu łatwiej je poukładać w głowie Smile Jeśli Twój tata mówi jakby do kogoś, zwraca sie do niego, gestykuluje, jakby czemuś albo komuś sie przyglądał, robi dziwne miny, opowiada wam dziwne historie, nie sypia, słyszy glosy, mógłby być chory.
Moim zdaniem nie ma co sie przejmowaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem zapytaj o to lek. rodzinnego. Nie musisz łazić do specjalistów, po prostu opisz dokładnie objawy - no myślę, że powinien lek. rodzinny znać różnicę pomiędzy zaczątkiem jakiejkolwiek choroby a "zapracowaniem".
Tak będzie najlepiej i najbezpieczniej oraz pamiętaj, że internet służy tylko jako dopełnienie informacji a nie jako ich podstawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niewiem dziewczyny ale ja już czytałam pare poprzednich postów tej panny i odpisałąm jej nawet ale ona potem się w nich już nieudzielała, i z jej postów to wynika że wszyscy w koło niej mają coś z głową. Ten jest o tacie poprzedni by.ło o chłopaku a jeszcze inny o niej. Także niewiem kto w żeczywistości ma te problemy
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kotecka_psotecka



Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Lip 17, 2008 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiniuś może to coś podobnego do hipohondri, (czy jak to tam? Razz) tyle ze choroby widzi się u innych. Może dziewczyna potrzebuje pomocy?

Szczerze mój tata też gada do siebie i ja też czasem rozmawiam ze sobą ale to czasem jest po prostu dla ułatwienia jakiejś sprawy. Jak ktoś jest chory to ewidentnie widać jak z kimś rozmawia kogo nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Lip 17, 2008 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tam się na chorobach psychicznych nieznam ale może i jej jest potrzebna pomoc, wsumie to zawsze napisze jakiś temat i się nieodzywa... No ale może wkońcu coś napisze i się otworzy.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kotecka_psotecka



Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Lip 17, 2008 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja akurat ostatnio zaczęłam się tym interesować.
A Ona może, się zalogowała i zapomniała adresu strony? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Lip 17, 2008 7:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wątpie bo do poprzednich tematów nieodpisywała tylko zakładała nowe, i to dwa nawet troche podobne jednak chodziło w jednym o nią a w drugim o jej lubego.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wiedziemka



Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warmia
PostWysłany: Pią Lip 18, 2008 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale wracając do tematu - ja od zawsze rozmawiam sama ze sobą, moja najmłodsza siostra też...nawet mnie nie straszyć, że to prawie 30-letni poczatek choroby psychicznej (w moim przypadku)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kotecka_psotecka



Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Lip 18, 2008 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heheheh pewnie, że żadna choroba!Razz
No chyba że gadasz do kogoś a nikogo nie ma.
Albo jak mówisz do siebie, krzyczysz na siebie bijesz się po twarzy, klniesz na siebie... to jest tez jakiś rodzaj choroby psychicznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group