Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Fryzura intymna.

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja lubie jak facet ma takie krotkie wloski. Fajnie to wyglada i jest praktyczne Smile
Moj np. Kupil sobie taka fajna maszynke do depilacji ktora nie wygala wloskow do samej skory tylko zostawia takie dlugosci ok 5mm.
Naprawde fajna sprawa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja podzielam zdanie Dominiki Smile
moj mezczyzna tez nie goli sie na zero jedynie podcina sobie wloski.. mi to pasuje chociaz nie ukrywam ze chcialabym go zobaczyc takiego ogolonego hehe Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze Pituszka jakby moj facet sie do zera ogolil to chyba nie moglabym sie skupic na seksie tylko caly czas bym sie smiala Laughing Jak sobie to wyobraze to juz mi sie usmiech nasowa a gdzie tam zobaczyc Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... ja bym sie chyba nie smiala, podniecilo by mnie to chyba bardziej bo ja uwielbiam "lodziki" a taki golutki to w sam raz na dokaldne wylizanie hehehe Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group