Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Fryzura intymna.

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 4:50 pm    Temat postu: Fryzura intymna. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!

Jak w temacie widac, temat dotyczy tej mniej widocznej fryzury Wink

Moj problem, polega na tym, że gole się 'tam' już od 16 roku życia (musiałam się ogolic do operacji jajników) i tak pozostało aż do dzis... Gole się maszynka zwykła i od niedawna zauważyłam, że od 2 lat zawsze gole się w jadnym kierunku a włoski są takie szorstkie, że po przejechaniu maszynka pod włos zaczyna mi zacierac skóra i leciec krew! Mówiąc szczerze jest to dosyc kłopotliwe szczególnie przy facecie.

Czy to normalne zjawisko? I czy mozna jakos to zmienic (oprocz laserowego usuwania, narazie brak funduszy na takie rarytasy Smile ) ?

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 6:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz co, krem depilujący jest dobry na takie problemy Wink
nie wiem czy próbowałaś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kiedyś probowałam i miałam jakies zapalenie po tym...
Fakt uzylam z jakies nieznanej firmy po byłam nad morzem i był słaby wybór, ale też specjalnej roznicy nie widziałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a depilator? to użyj jakichś odżywek.
bo wiem, maszynka zawsze zacina się o skórę i później krwawi... Confused
albo.. depilacja woskiem Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taaa... Woskiem :d Ja bym chyba z wrzaskiem uciekła. Razz Wystarczy, ze depiluję sobie nogi plastrami. Wink Co nie zmienia faktu, że wosk daje generalnie dobre efekty...
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dokaldnie wiem o co chodzi Smile tez zcasem mam ten porblem jezeli gole sie np. co 2 dzien to wlasnie tez zdazylo mi sie pokrwawic ale jezeli wsmaruje duzo kremu to przechodzi - tylko musisz uwazac zeby nie dal jakiegos podraznienia itp. ja uzywam nivea Smile
albo gol sie raz na 5 dni np. wtedy nie mam takich "wpadek" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale krem po depilacji? co on mi wtedy pomoze Razz
a wosk tam chyba bym umarła z bólu, na nogach raz probowałam po pierwsze slaby efekt po drugie wole co 3 dni niz co 2 tygodnie i plakac z bolu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 1:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam podobny problem i na dodatek owlosienie bardzo szybko odrasta rano wydebiluje okolice bikini po kilku godzinach juz jest szorskie i niemile w dotyku tak samo mam z nogami ogole je i za 6 do 7 godzin juz mam odrosty a pozatym widac brzydkie ciemne odrosty i to po chwili od depilacji juz sama niewiem czego mam uzuwac poradzcie cos kobitki ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oliwia jesli chodzi o depilacje nog to powiem Ci ze jesli gole je maszynka to jest poprostu koszmar. Wlosy mi wrastaja, noralnie rosna ale pod skora, naprawde tragedia, ale jak gole sie depilatorem to jest ok Smile
Dlatego radze sprobowac depilacje nog depilatorem.
Co do miejsc intymnych to niestety tez tak mam, gole sie co 3 dni i niestety wiecznie ta skora jest podrazniona i jakos nie moge na to nic poradzic, na poczatku pomagal krem nivea ale teraz juz tak nie wiele Sad
Probowalam kilka razy kremow do depilacji intymnej ale nie moge ich uzywac, powoduja u mnie infekcje... Rolling Eyes
A wosku lub depilatora nie dopuszczam nawet do mysli, chyba bym padla odrazu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak wolicie u facetów? Razz Z czy bez fryzurki? Smile Pzd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group