Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Escapelle, part.4

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jesteś w ciąży...A ta babeczka powinna się na studia wrócić...i dokształcić...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asiaczekk



Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,

pisalam jakies 2 stronki temu , 4 maja , wzielam escapelle , 10 godzin po stosunku z wpadką

dzisiaj mineło 8 dni a ja nie mam ani jednego objawu negatywnego brania tej tabletki ...
owszem w pierwsze dwa dni chodzilam zmeczona i jakas rozdrazniona , ale to moze autosugestia i zmartwienie czy zadziała...

teraz zupelnie nic

czasem jakis jajnik poboli , bol owulacyjny normalnie mialam
sluz .. no coz .. sliski i mokry jak przy owulacji ...

dodam ze bylam w 13 dniu cyklu a ginekolog powiedzial ze pecherzyk nie pekl , wiec tabletke wzielam przed owulacja ...

chyba nie mam powodow do zmartwien i tabletka raczej sie wchlonela i zadziała??

bo jak tak sie czyta te wszytskie skyutki uboczne to czlowiek zaczyna sie zastanawiac czy na niego ta tabletka wogole zadzialala ...


bede wdzieczna za jakies info

choc mi ginekolog powiedzial ze zadziala na 100% i okres dostane normalnie , chyba ze bede sie denerwowac to sie spozni jak zwykly okres..

sama nie wiem bo tu co druga ma jakies krwawienia itditp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

każdy organizm jest inny. skoro wzięłaś tabletkę przed upływem 72 godzin to czym się martwisz?
brakiem skutków ubocznych?
nie każda dziewczyna je ma. tak samo jak nie każdy ma takie same objawy uboczne po innych lekach Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asiaczekk



Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosiu,
juz taka jestem panikara to po 1
a po 2 to tyle sie naczytalam dziewczyn u ktorych tabletka escapelle zawiodla...

i zastanawiam sie czym zawodnosc tej tabletki moze byc spowodowana?

wykluczając oczywiscie takie przypadki jak wymioty.. lub zbyt pozne wzięcie jej ...

niektore z dziewczyn wziely ja np w 6 godzinie i nie mialy wymiotow a zaszly w ciaze .. wiec jak to jest ? i jak mozna byc spokojnym czytajac cos takiego? Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daisy_graves



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 12:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

asia pisałaś, że czasem jakiś jajnik poboli. właśnie się zastanawiam, bo czytałam ulotkę, że mogą występować bóle brzucha jak przy okresie, ginekolog mi mówiła to samo. ale zastanawiam się bo bolą mnie, co prawda nie cały czas, ale często jajniki, oba, czasem raz jeden, raz drugi mocniej. jutro chcę iść z tym do lekarza, przedstawię mu jak wygląda sytuacja, że escapelle, te sprawy. bo nie wiem czy to normalne czy może zaziębiłam, czy może jeszcze coś innego. on mi pewnie powie co i jak i dlaczego.
bolące jajniki, zdarza się po escapelle? bo przy okresie nigdy nie odczuwałam takiego bólu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kreseczka



Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 9:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie mnie tez bolaly jajniki no i przez pierwsze 3 dni chcialo mi sie wymiotowac... Ale potem przeszlo i zero skutkow ubocznych az do 12 dni po zazyciu tabletki przyszedl okres, a raczej cos sto razy intensywniejszego, teraz czekam na kolejny ale i tak stres mnie meczy co mozecie widziec we wczesniejszych postach... Spokojniejsza bede za jakis czas jak pojde do ginka... A jak narazie powinnam miec 2 okres i nie ma, juz nawet nie fakt ciazy mnie martwi, bo to dzeiwczyny mi tu skutecznie z glowy wybijaja, ale nie mam ochoty miec znow problemow z miesiaczkami Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 9:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli mialam krwawienie po escapelle, a mialas - ten intensywny okres, to napewno w ciazy nie jestes.
ja okresu nie mialam przez 3 miesiace po wzieciu escapelle, wiec dziewczyny wyluzujcie, to jest naprawde ogromna dawka hormonow.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kreseczka



Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 9:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eyesonfire... wiem spoko, ale tak jak pisalam mam juz dosc rozregulowanych cykli, teraz znow chcialam wrocic do tabletek, a tu taka wtopa i teraz trzeba czekac i czekac znow Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 10:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na to nic nie poradzisz, takie sa konsekwencje Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kreseczka



Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 10:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no w sumie tak... probuje sobie przypomniec jak to bylo jak pierwszy raz ja wzielam czy tez mi tak poprzestawiala organizm 2 lata temu ale za cholere nie moge wrocic do tego pamiecia... ale pamietam ze mialam plamienia, a teraz nie mialam... no nic trzeba sobie poczekac...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następny
Strona 36 z 39

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group