Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziwne krwawienie!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No dla mnie to tez glupota,po ta sa tabletki,zeby nie uzywac innych zabezpieczen,ja biore juz ponad 1,5 roku i nie zaszlam w ciaze,a prezerwatyw ani nic innego nie uzywamy dodatkowo. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 4:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
tabletki działają tak, że pozwalają na zapłodnienie komórki jajowej

bzdura Exclamation Exclamation jak mozna zajsc w ciaze jesli sie bierze regularnie tabsy?
własnie dzieki nim owulacja zostaje zatrzymana,wiec z czego ma powstac dziecko Shocked Wink
Cuda i dziwy sie dzieja na forum. heh coraz to nowe wiadomosci Wink aj aj ludzie wyluzujcie i nie dajcie dzialac wyobraźni
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trudno, niektórzy nie rozumieją, że po to ktoś wymyślił tabletki antykoncepcyjne, żeby zapobiegały ciąży a nie ot tak sobie - łykać dla zabawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Taco



Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 1:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Misiek napisał:
"tabletki działają tak, że pozwalają na zapłodnienie komórki jajowej tylko jakoś ten proces jest potem blokowany, a to już są dzieci!!!"

No to dziewczyna nie wie nawet jak działają tabletki? Gdy się je bierze to nie ma owulacji (jak już powiedziała wind_of_hope), więc do zapłodnienia nie dochodzi. W cytowany przez Ciebie sposób może działać zażyty już po zapłodnieniu postinor.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taco mała poprawka postinor też niedopuszcza do zapłodnienia tej komórki tylko zagęszcza śluz i powoduje to że plemniki niedocierają do komórki itp poprostu gdy zażyje się postinor to nie dochodzi do zapłodnienia bo gdyby doszło to była by to tabletka wczesno porona której zarzywanie w zwykłych przypadkach typu pękła gumka jest niedozwolone

a i jeszcze jedno postinor nijest zażywany po zapłodnieniu tylko przed jak świadczy samo stwierdzenie antykoncepcja po 72h w tym czasie może niedojść do zapłodnienia a jeśli dojdzie to postinor niema żadnego wpływu na płód

---edit by Wind_of_hope---
Staraj się nie pisać kilku tematów pod rząd. Jeżeli chcesz coś dodać, użuj opcji "zmień" jest w prawym górnym rogu każdego twojego posta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam, że postinor wzięty za późno, tzn. gdy do zapłodnienia juz doszło, niby potrzymuje płód.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 7:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja raz brałam postinor i chyba z 10 razy jak nie więcej czytałam ulotke i on napewno niepowoduje żadnego poronienia jeśli wzieło go się za późno to nic się niestanie z ciążą wszystko będzie normalnie i ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no oczywiscie ze tak. Mamy zywy przykład na forum młodej mamusi ktora zazyla postinor w 16h i byla juz w ciazy,a dzidzi nic nie jest Wink takze czytac czytac i jeszcze raz czytac dokładnie ulotke a nie siac strach i zamet Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Misiek



Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 10:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ludzie, ja dałem cytat z gazety Klaudia czy tam Claudia...

za kogo mnie macie.. a że moja panna taka naiwna to się dała nabrać.
a odnośnie samego tematu, krwawienie znowu wróciło oO
okresu nie dostała jeszcze. Lekarz nie stwierdził po badaniu żadnych nieprawidłowości. Nic z tego nie rozumiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o boże to już takie bzdury w gazetach wypisują?!?!
co za urojenie;p

nie wierzyc w takie cos!
nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group