Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziwne krwawienie!

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alka
Gość









PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 1:19 pm    Temat postu: Działanie leków sterydowych czy ciąza? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie.
mam taki problem: ostatnio dostalam zastrzyk z diprophosu i lidokainy w kregoslup,bylo to 5 dni przed planowana miesiaczka.owszem miesiaczke dostalam ale to nie byla taka jaka mialam zawsze.tzn.w pierwszy dzien lekkie plamienie,potem 2 dni krwawienie i potem znowu 4 dni plamienia.czy to ma zwiazek z podaniem tego zastrzyku,czy to moze byc poczatek ciazy? dodam ze zastrzyk jest z grupy sterydow.bardzo prosze o odpowiedz.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak wiele leków (nawet zwykłe przeciw bólowe) są wstanie rozregulowac miesiączke, nie mówiąc już o lekach serydowych (a jak wiadomo steryd to hormon).

Jeżeli nie masz żadnych innych objawów, a PRZEDEWSZSTKIM powodów do obaw (stosunek bez zabezpieczenia, badz coś nie tak z zabezpieczeniem) to nie ma się czym przejmować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alka
Gość









PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 7:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedno pytanko: Czy bardzo wczesna ciaze lekarz moze zobaczyc na usg??Dodam ze we wtorek mialam zew i wew i lekarz nie powiedzial mi ze jestem w ciazy, natomist swoja uwage skierowal na endriometrioze i macice tylozgieta.mam nadzieje ze to ten lek spowodowal zaburzenia,(chociaz mam podstawy do obaw:stosunek przerywany bez zabezpieczenia,kilka tygodni wczesniej zawroty glowy a w zeszlym tygodniu mdlosc,rzucilam palenie i bardzo stresujaca sytuacja.Teraz wrocilo wszystko do normy lacznie z nalogiem Sad) Czekam na upragniona miesiaczke ktora ma byc za tydzien SmileA tak bardzo sie boje mimo zapewnien mojego chlopaka.
Dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam i zycze wszystkim duzo szczescia.

..................chodzi mi o wtorek w zeszlym tygodniu 29.11
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 9:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wzależności od sprzętu, ale usg jest wstanie wykryć Wink Trzeba konkretnie się dowiedzieć jakim sprzetem dysponuje dana placówka (nie trzeba znać jakis paramtrów technicznych - wystarczy zapytać lekarza Smile ) Ale są usg które są w stanie wykryć wczesną ciaze, bardzo wczesną, kilku dniową Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alka
Gość









PostWysłany: Sob Gru 10, 2005 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na wyniku jest nazwa ultrasonografu,ktorym byly wykonywane badania i to jest: TOSHIBA CAPASEE SONDA: *CONVEX 3,5Mhz,*LINEAR 3,5Mhz,Endovaginal PVG-601 V i ten ostatni wyraz jest podkreslony
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Gru 10, 2005 3:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rozumie że jesteś ciekawa czy ten sprzet jest wstanie to wykryć, ale bez przesad masz internet i moższ sprawdzić.

Ja tez poszukam ale nie obiecuje że znajde, najłatwiej zapytać lekarza, w końcu on będzie wiedział co ten sprzet może a co nie Wink

Jak znajde to napewno napisze, ale nastaw sie że może minać z 2 lub 3 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alka
Gość









PostWysłany: Sro Gru 14, 2005 9:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakubie chcialabym Ci podziekowac za powazne potraktowanie mojego problemu.Wczoraj nie wytrzymalam i zrobilam test okazalam sie negatywny Very Happy ,a po popludniu gdy nerwy opadly dostalam tak bardzo oczekiwana miesiaczke Laughing Wszystko wrocilo do normy tak jak to bylo 2 m-ce temu.Leki rzeczywiscie moga narobic tyle "zamieszania" w organizmie i przysporzyc dodatkowy stres.Ale jest oki.
Dziekuje i pozdrawiam.
Powrót do góry
13



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 5:11 pm    Temat postu: Krótki okres czy co? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mogłem znaleźć odpowiedzi na forum na moje pytanie dlatego założyłem ten temat. Otóż sytuacja jest następująca. Uprawialiśmy z dziewczyną sex podczas okresu bez zabezpieczenia. Kolejny raz robiliśmy to w 20 i 22 (już z zabezpieczeniem) dniu cyklu miesiączkowego(zwykle cykl trwał 28 dni,czasem z małym odstępstwem).Prezerwatywa nie pękła,ale po wytrysku wewnątrz(z prezerwatywą) umyliśmy ręce i bawiliśmy sie dalej bez penetracji...Okres spóźnia się 6 dzień. Dziś dziewczyna miała krótkotrwałą,brązową wydzielinę,leciała przez ok 5min,nie było jej zbyt dużo i koniec.Wcześniej miała typowe objawy przedmiesiączkowe(powiększone piersi,pryszcze).Dodam,że jest młoda i ostatnio bardzo dużo się kłóciliśmy,tydzień temu była na 3 dni w górach.Czy mam powody do obaw?Boimy się,czy ta wydzielina mogła coś znaczyć,czy to jest jakiś objaw zbliżającej się miesiączki albo ciąży?Co się mogło stać?Proszę o pomoc,mam nadzieję,że to przez stres i zmianę klimatu itp. Z góry dziękuję i przepraszam jeśli podobny wątek przeoczyłem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem ta brazowa wydzielina sygnalizuje zblizajacy sie okres Wink bol piersi i wypryski to potwierdza,wiec lada dzien powinna miec. A opoznienie moze byc spowodowane stresem(kłotniami w waszym przypadku)i zmiana klimatu rowniez Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
13



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już jesteśmy spokojni...Okresik is cool Very Happy
Dziękuję za pomoc Smile Trochę stresu się przyda,następnym razem więcej się pomyśli...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group