Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziecko zaczęło się moczyć

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lili29



Dołączył: 18 Kwi 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

muszę się pochwalić, bo mineło zaledwie "pare chwil" a już suchyporanek przynosi efekty. Coraz rzadziej zdarza sie mojemu dziecku mokra noc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gryzkaogryzka



Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 6:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lili29 a jakie porady u twojego dziecka najlepiej się sprawdziły? Stosowałaś alarm wybudzeniowy i tą apkę? Czy warto swoje obserwacje spisać i ztym pójść do lekarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Super, że taka szybka poprawa, u nas to trochę dłużej trwało, kilka wizyt u nefrologa. Później córka musiała brać tabletki na powiększenie pęcherza, ale już też problem za nami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mestia



Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 1:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U nas jakieś diametralnej poprawy niestety na razie nie ma. Ściągnęłam tę aplikację, o której wspominałyście ze strony suchyporanek i zapisujemy częstotliwość pojawiania się tego problemu - aplikacja fajna sprawa, dla mnie pomocna, bo łatwiej wszystko uporządkować i później skonsultować z lekarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 12:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim nie panikować, zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa i porozmawiać z lekarzem. Tu jest też kilka dobrych porad na początek https://suchyporanek.pl/porady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carletka



Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety wielu rodziców kiedyś ukrywalo ten problem i obwiniało dzieci. Super że takie strony powstały, bo można iść do lekarza i otwarcie o problemie moczenia nocnego porozmawiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lili29



Dołączył: 18 Kwi 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 01, 2019 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak mielismy to szczęście, że nie trwał to aż tak długo. Tylko ze nie było to spowodowane jakąś choroba tylko dziecko przestaszyło się sceną z tv, czego zresztą dowiedziałam się później. Stosowaliśmy alarm wybudzeniowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carletka



Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 02, 2019 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lili29 napisał:
Tak mielismy to szczęście, że nie trwał to aż tak długo. Tylko ze nie było to spowodowane jakąś choroba tylko dziecko przestaszyło się sceną z tv, czego zresztą dowiedziałam się później. Stosowaliśmy alarm wybudzeniowy.


A korzystaliście z tej aplikacji do pobrania ze strony suchy poranek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja siostra stosowała. Bardzo pomaga kontrolować sytuację i potem zebrać wnioski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group