Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziecko zaczęło się moczyć

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smegi



Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 11:17 am    Temat postu: dziecko zaczęło się moczyć Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy może to być spowodowane że dziecko zaczyna się moczyć i chodzi tu o dziecko szkolne, które trening czystości ma dawno za soba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mestia



Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 2:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to ja podbiję temat, bo u nas problem podobny. Kurcze, już sama nie wiem co mam zrobić, bo u mnie sześciolatek nadal moczy w nocy łóżko. Był spokój, stosunkowo łatwo przeszedł etap po pieluszkach, a teraz znów zaczął się moczyć w nocy. Pomocy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłaś z dzieckiem u pediatry?? Może to jakaś infekcja? A może jakiś stres w przedszkolu? Moja kuzynka miała podobny problem ze swoją córcią i pamiętam, że jakąś aplikację na telefon sobie ściągnęła, to miało pomagać w pilnowaniu tego czy dziecko regularnie chodzi na siku chyba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mestia



Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, nie podejrzewam infekcji, bo w ciągu dnia naprawdę nie ma żadnych problemów, nie zauważyłam też różnicy w zachowaniu. Staram się dawać mniej do picia wieczorem, ale niestety nie zdaje to egzaminu zawsze. Nie kojarzysz o jaką aplikację chodzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carletka



Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, pobiera się kalendarz moczenia i taki zapis nastroju. To co czuje dziecko może mieć duzo wspólnego z moczeniem nocnym. Lekarz będzie o takie rzeczy pytal i warto mieć to przygotowane. Dużo info można znaleźć na takiej stronie suchyporanek.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mestia



Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 12:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zajrzałam na stronę, o której piszesz, pobrałam dzienniczek mikcji. Nie spodziewałam się, że w ogóle tego typu strona może istnieć, bo serio podejrzewałam, że tylko u nas taki problem. Zaczęłam też prowadzać alarm wybudzeniowy, może to się sprawdzi, co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja siostra stosowała alarm u swojego syna i się sprawdził, więc myślę, ze spróbować warto. Aplikacja też jest badzo fajna, nam pediatra ją polecił, razem z dzieckiem można uzupełniać dane, to pomaga, jak dziecko się angażuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lili29



Dołączył: 18 Kwi 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny ja też natrafiłam na suchyporanek.pl powiedzcie czy to się sprawdza? Jak długo czekałyście na efekty ? My dopiero zaczynamy przygodę z suchym porankiem Smile Moje dwuletnie dziecko narazie jest zaciekawione alarmem wybudzeniowym, wręcz traktuje to jak zabawę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widże, że już dziewczyny pisały o suchym poranku, mają też apkę na telefon. Fajnie pod dziecko zaprogramowana, nawrt maluch może na niej zaznaczać czy noc przespana sucha czy mokra. Znajdziesz tam też specjalistów z Twojej okolicy, którzy się problemem moczenia zajmują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja też znalazłam naszą panią doktor tam Smile Co prawda kolejka była spora, ale wiem, że trafiliśmy w dobre ręce. A ile to trwało? Hmm... to chyba nie da się tak porównać, bo kazdy przypadek jest inny, niektóre dzieci mają po prostu głeboki sen, inne za mały pęcherz, a jeszcze inne moczą się na tle psychologicznym, więc może to trwać kilka tygodni, a może i kilka lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group