Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Drogie kobiety!!!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 7:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to daltego że jestem facetem Wink

Ale idąc takim tokiem myślenia to ja powinnem popełnić samobójstwo bo mi nawet przeszczep skory by nie pomógł, może jakaś kuraja hormonalna w moim wypadku co i tak nie jest udowodnione że by pomogło.

Na moja odmiane trądziku jest ostra i długotrwała. Niestety nie zależy od potraw zjedzonych, klimatu, czy higieny ( o którą dbam), chodz było już tak w pewnym okresie że omało co nie doprowadziałem do cysty (jednej z odmian raka skóry) zaniechając czego kolwiek dochodząc do wniosku że i tak zawsze będa mnie wytykać palcami, śmiać sie, pluć o dziewczynie nie wspomne.

Więc jezeli mial bym patrzeć tylko na to jak inni wyglądają to już bym tutaj nie pisał.
A udało mi sie to napisac chyba dlatego że mał kot z was jest wsatnie sprawdzić skąd pisze i kim jestem, bo o tym do czeo chciałem doprowadzic wiedzą chyba 6 czy 7 osób. licząc najbliższą rodzine w tym.

Nie mozna poddawać sie presji że wszyscy to ja też. Owszem zdaje sobie sprae że osoba nie chuda ma problemy z akceptacją u innych i z akceptacją samej siebie.

(szczerze to nienawidze gdy mam szklane oczy gdy coś pisze w necie) nie nawidze uciekać tutaj gdy mam problem czy coś jest ciężkie dla mnie - bo mimo poddanie sie leczeniu dermatologicznemu to jakoś nikt nie zauwazył tego że ja sam siebie zaczynam nie akceptować.

No i doszedł drógi problem, uciekanie w internet i szukanie w nim chwili wytchnienia od wszystkiego.

To co uwazałem z pasje ( i uwazam do tej pory) stało sie przekleństwem przez to ze mam poprostu dokuczliwa i uproczywą odmiane trądziku.

Nie pisze tego żeby komu kolwiek udowodnić że jestem biedny czy rozumiem kobiety które chcą być szczópłe. Ja moge starać sie jedynie pa podstawie tego co sam wiem i przeżyłem zrozumieć ich działanie.

Do konca chyba nigdy nie bede wstanie wiedzieć co one czują.

Pisze to aby ktoś sobie (być może - taka jest moja intencja) uświadomił chodzby przez chwiel, przez ułamek sekundy siedząc przed monitorem że czasem można pujść o krok za daleko w tym wszystkim. Że jest to możliwe. To wcale nie daleka fikcja która nas nie dotyczy.

To może dotknąc kazdego dosłownie kazdego i czy będize to internet czy bedzie to odchudzanie czy bedzie to alkohol czy co kolwiek innego, to nie wlno dać sie zwariować światu. A to chyba jest jedno z największych wariactw jakie mozna dokonać w życiu.

Mieć własne "JA".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emila20



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Sro Mar 01, 2006 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NOOOOOOOOOO I TO MI SIE PODOBA:)
wreszcie cos od siebie brawo:) ja moze zaakceptuje swoje 5 kg za duzo a tobie pawel gratuluje samoakceptacjii. pieprzyc tych przemadrzalych facetow sami nie maja kaloryferka na brzuchu a sie madrza. trzeba patrzec troszki Wink inaczej na zycie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylaszcz



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 01, 2006 7:35 pm    Temat postu: ona Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I wszyscy maja racje, najwazniejsze jest wnetrze!!! Wiem trudno w to uwierzyc Very Happy Ale to przez media! Zrobili z nas wszystkich marionetki darzace do idealu i po trupach do celu!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carl



Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 12:43 am    Temat postu: Re: Drogie kobiety!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czarnoksiężnik napisał:
Chciałem zabrać tutaj głos w imieniu męskiej rzeszy forumowiczów.
Drogie damy nie odchudzajcie się. To jest obłęd. To jest zbędne.

sadze ze nie mowisz w imieniu meskiej rzeszy forumowiczow
czarnoksiężnik napisał:
Dla mnie wydaje sie dziwne to, że zdrowe, pelne werwy i pieknego ciala damulki odchudzacie sie.
Moja krolwena to samo. Wszystko jest ok ale nie. ANi pizzy, ani hot doga, ani hamburgera.
Chyba że czekolada Very Happy tego nigdy nie odmówi.

wymieniles 3 glowne powody tej choroby cywilizacyjnej Stanow Zjednoczonych
czarnoksiężnik napisał:
Ale wracajac do tematu, nawet jesli macie tego cialka, pamietajcie pieknego ciala nigdy za wiele Smile

zgadzam sie.... PIEKNEGO ciala nigdy za wiele. otylosc jest choroba cywylizacyjna tak czy siak. zapraszam do poogladania filmow dokumentalnych o ludach ktore zyja daleko od cywilacyjnego pospiechu. to sa szczupli ludzie - zeby nie powiedziec - dla nas chudzi wrecz. ale niestety tak powinnismy wygladac i nasz organizm czuje sie najlepiej wlasnie w takim stanie. zauwazcie ze problem otylosci sie ciagle powieksza. spowodowalo to coraz czestsze dyskusje na ten temat, ale rowniez niestety zwiekszenie naszej tolerancji.
milosc milosc milosc... jak sie kocha to nie patrzy sie na urode a na wnetrze. NAJGLUPSZA WYMOWKA NA SWIECIE! wiele osob bierze ja sobie za bardzo do serca. jezeli kocham to wlasnie chce zeby ta osoba byla zdrowa, szczupla, sprawna, zeby czula sie sama w sobie piekna. zalezy mi na tym, bo chce zeby byla na tyle szczesliwa na ile moze byc. tak samo jak z malzenstewem. mozna odniesc wrazenie ze jak ludzie sie pobiora to powoli przestaja sie starac o szczescie w zwiazku... bo przeciez sa malzenstwem. a to jest najglupsze, trzeba starac sie od tej chwili podwojnie. dzieki temu wlasnie bedzie piekniej niz kiedykolwiek.
tak samo jest w druga strone, czyli jak kocham to powinienem zadbac o siebie dla tego kogos. zeby czul sie przy mnie na tyle dobrze na ile to mozliwe. jak sie kocha to chyba to jest priorytetem. a jezeli to jest zdrowe i nas nie niszczy to juz chyba lepiej byc nie moze.
religie tez nakazuja nam dbanie o swoje cialo, gdyz jest ono swiatynia. szkoda ze duchowni nie daja dobrego przykladu.
gdzies byla mowa o silikonach itp... one sa potrzebne do tego by wygladac seksownie a zdrowo to juz niekoniecznie.
cholera, temat rzeka....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 11:51 am    Temat postu: Re: Drogie kobiety!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Carl : "sadze ze nie mowisz w imieniu meskiej rzeszy forumowiczow "

preferujesz anorektyczne typy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emila20



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 9:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jednak carl ma w pewnym sensie racje, nie nalezy szukac wymowek dla otylosci, zreszta to nie jest tak do konca zdrowe, wazyc za duzo. najlepiej jest znalezc dla siebie opimum:) i wtedy wszystkie strony sa zadowolone. zreszta zycie nie kreci sie tylko wokol jedzenia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ona
Gość









PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 11:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hahaha anorektyczne typy i silikony!!!! Panie playboy'owki i to jest to tak???????? Własnie przez te chore teledyski i was facetow wpedzilysmy sie w to wszystko!!!! Slinicie sie na widok panienek z okladki a nie macie pojecia, ze ta laska w rzeczywistosci ma pryszce, cellulit, zwalek na brzuchu i lekko obwisle piersi....... no ale coz makijaz i komputer zrobia wszystko Smile
Powrót do góry
emila20



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Czw Mar 16, 2006 8:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tlumaczac sobie tak wszystko mozna przestac dbac o siebie:) mowiac kochaj mnie jaka jestem czesto mamy na mysli nie chce mi sie pracowac nad soba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Mar 16, 2006 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj jest różnica i to duża miedzy dbaniem o siebie a dążeniem do sztucznie kreowanej doskonałości.

Prowadze siedzacy tryb życia, nie uprawiam jakoś regularnie sportów. Owszem jak jest okazja zagrać w siatkówke czy iść na basen to ide, ale to raczej dobra zabawa niż umyślny i regularny trening.

Za to staram sie umyślnie i regularnie dziennie spacerować przynajmniej 45 min. Żeby brzuszek nie rosnoł (tamtej zimy musiałem kupowac nowe spodnie bo sie nie mieściłem, często bolała mnie głowa, o kondycji nie wspomne Razz). Staram sie nie jeść wieczorem i jeść miejwięcej zróżnicowane posiłki.

Uważam że dbam o kondycje.

Chodz oczywiście mógł bym chodzić na siłownie kombinować ze sterydami (164 to nie ideał przecież), załamywać sie co 2 dzień z powodu trądziku, kraść telefony komórkowe po to aby mieć pieniądze (nie zawsze na wszystko moge sobie pozwlić właśnie przez nie).

Czy takie zachowanie jest wytłumaczeniem tego że faceci powinni być szczupli wysocy i wysportowani? (a przez kogo to ustanowione jaki ma być facetk/dziewczyna) szczerze to mam to w ... . Jak ktoś będzie chciał sie zaprzyjaźnić bądz poznać mnie bliżej to to zrobi. Nie stawiam barier, nie staram sie tego robić, jestem otwarty na bardzo różnych ludzi i chyba to daje mi poczucie tego że nie musze sie ścigać z komputerową korekcją "ideałów".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ona
Gość









PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma idealow, nie ma milosci.... nie wiem co jest i w co mam wierzyc! Przez przypadek odkrylam w komputerze ciekawe filmiki ktore sciagnal sobie moj facet.. Crying or Very sad gdyby to były tylko tzw swierszczyki byloby ok, ale to jest tylko i wylacznie bzykanie w oggrrrrooooomnee cycki!!!!! Marzy o tym? Tak mam to czuc???? Ja nie jestem chojnie obdarzona przez nature.... i teraz gdy mowi ze kocha tylko moje juz mu nie wierze.... jest mi smutno. On mi wystarcza i nie szukam w necie fotek ani filmikow z facemi. Moze to blache i glupie, moze bardzo dziecinne ale zle mi z tym. Czemu faceci tacy sa??
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group