Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Domowy sposób na zgagę

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ribbi



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 7:34 pm    Temat postu: Domowy sposób na zgagę Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy radzicie sobie ze zgagą domowymi sposobami? Macie jakieś wypróbowane patenty godne polecenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cookiemonster



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 01, 2016 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

https://www.biomedical.pl/zdrowie/domowe-sposoby-na-zgage-3572.html - tu masz bardzo dużo domowych sposobów na zgagę Smile ja polecam dodawanie imbir i domową herbatkę imbirową
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asane



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2016 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie takim domowym sposobem na zgagę, który się sprawdza jest przegryzanie orzechów migdałowych Smile sposób prosty, a do tego lubię orzechy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
raisin



Dołączył: 16 Lis 2015
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2016 1:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Domowym sposobem na zgagę jest też użycie sody oczyszczonej - łyżeczkę sody rozpuszczamy w szklance wody i wypijamy - tylko za często nie należy stosować tego sposobu. Jak ma się zgagę, dobrze jest też dodawać cynamon do potraw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
teranka



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 07, 2016 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tu jest jeszcze sporo domowych sposobów na zgagę http://www.biomedical.pl/zdrowie/zgaga-domowe-sposoby-6342.html Wiem, że siemię lniane na pewno pomaga, a to czego nie należy robić, to pić mleko (wiele osób błędnie uważa to za typowy domowy sposób na zgagę). Poza tym warto jeść posiłki w spokoju i powoli, dokładnie przegrywając, a zaraz po jedzeniu nie wykonywać jakieś większej aktywności fizycznej i nie schylać się.

Ja uważam, że warto zaczynać leczyć zgagę najpierw domowymi sposobami, bo tabletki na zgagę mają podobno skutki uboczne, choć są bez recepty często.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
balbinka.gąska



Dołączył: 30 Mar 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 07, 2016 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie najskuteczniejszym domowym sposobem na zgagę jest kisiel z siemienia lnianego. Pije ok 0.5h po posiłku i zgaga mnie nie dokucza. Czasem jednak nie mam ochoty na taki kleik i wtedy pomaga mi inny domowy sposób na zgagę czyli zwykła, gorzka, czarna herbata Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group