Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne----temat specjalny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 95, 96, 97  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
duszyczka



Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak,moja kolezanka jest w ciazy i nie ma zadnych niebieskich zylek na piersiach,robila kilka razy testy i wychodzily negatywne,malo tego przez trzy miesiace miala okres,potem poszla do lekarza,a lekarz jej powiedzial,ze jest w trzecim miesiacu ciazy.Wiec nie ma nigdy jednej metody i pewnosci czy jest sie w ciazy czy nie.Kazda kobieta jest inna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może zyłek nie ma - jednak piersi na pewno inaczej wyglądaja - taka natura ze sie zmieniaja - zaczynają pracować gruczoły mleczne a w tym momęcie siłą rzeczy zachodzą zmiany.


co do testów - miała dziewczyna pecha - zazwyczaj testy pokazują prawdę - może miała zbyt małą ilość odpowiedniego hormony i dlatego test nie wykrył ciąży Smile

wszystko jest możliwe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kobieta podczas igraszek z chlopakiem zawyczaj mam taki rozciagliy sluz nawet podczas dni nie plodnych. a czy jesli jest w ciazy i to podczas igraszek tez ma tez ma taki rozciagliwy sluz czy jesli jest w ciazy to zawsze ma bialy i taki gesty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie mialam ciagle gęstego i białego - taki był podczas jakiejs infekcji .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 9:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ale kobieta w ciazy ma raczej bialy sluz malo rozciagliwy a czy podczas igraszek robi sie taki rozciagliwy jak to zazwyczaj czy podczas ciazy jest inny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zacznijmy od tego ze czesto podczas ciazy jest go duzo mniej jednak z tego co pamiętam to nie był białawy podczas stosunku a co do gęstości - to zwyczajny jak przed ciąża - dość płynny.

Biały wystepował podczas upławów - a to oznacza zakażenie - oczywiście czesto niegroźne - podczas ciazy bardzo wiele łapiemy zarazków gdyż nasze narzady sa swietna pozywka dla bakterii .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie miala krwawienia lub plamienia a nie normalny okres
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam takie pytanie ,zawsz ekocham sie z dziewczyna kilka dni przed meisiaczka, w klaendarzyku dni nie plodny dodatkowo obserwuje keidy ma plodne nie ,mowi ze wie ekidy sa mozna to zauwazyc no i wtedy juz on ma sucho wiec dni nie plodne ,bezopieczny jest wetdy sex ? jak sie obserwuje swoje cialo juz prwei rok ? pzaty miesiaczke ma co 26-19 dni niegy wiecej nigdy mniej
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

metoda jest fajna tylko jest małe ale

- wystepujace zakazenia - zmiana wtedy temperatury itp
- choroby i branie leków - prawdopodobieństwo zmiany daty krwawienia
- ogólna,związana z hormonami zmiana cyklu - której nie da sie zauważyć gołym okiem

- do tego nalezy pamietac ze plemniki maja określona "datę przydatności " i czekaja sobie w kanale na samotne jajko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ciekawski
Gość









PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 11:48 pm    Temat postu: mam pytanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochalem sie z moja dziewczyna 1 dzien przed jej misiaczka z zabezpieczeniem (byla to przezerwatywa) na nastepny dzien miala miec okres a go nie dostala bolal ja brzuch czy moga to byc jakies objawy ciazy (moja dziewczyna ma raczej regularne miesiaczkowanie). Prosze odpowiedz bo niewytrzymam napiecia!!! Sad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 95, 96, 97  Następny
Strona 24 z 97

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group