Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dłonie w strasznym stanie

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 12:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

efekt jak od kometyczki mozna uzyskać w domu, bardzo fajne działanie mają maski złuszczające byolie, http://byolie.com/pl/dzialanie-epiltouch/ robię raz na jakiś czas i po nich skóra jest mięciutka, delikatna, zniknają suche miejsca i szorstkość, mojemu facetowi kupuję wersję dla panów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 2:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz Sephora ma męskie w promocji po 19,90 jak byś chciała uzupełnić zapasy. Mogliby damskie dać w takiej. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 12:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jaka w zasadzie jest różnica między damskimi i męskimi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na pewno w wyglądzie Smile mój facet za nic by się nie dal przekonać do tej damskiej, chyba w składzie się nie różnią, tylko dla facetów jest większa rozmiarówka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 9:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, kolorem opakowania i rozmiarem, skład jest w zasadzie ten sam. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cezik



Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 1:41 pm    Temat postu: rekawiczki nitrylowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kupuje sie takie rekawiczki nitrylowe z aloesem i witaminą E do pielegnacji dloni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
centowa



Dołączył: 15 Wrz 2017
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja przez siłownię miałam straszne ręce, wiecznie odciski, zadziory, bolało jak diabli i musiałam sobie często przerwy robić aby dać dłoniom odpocząć. Poszperałam trochę co w tej sprawie mogę zrobić i kupiłam sobie do przetestowania krem After workout hand cream i powiem Wam tak- genialny! Przed snem smaruję dłonie cienką warstwą i już następnego dnia różnica jest widoczna gołym okiem.Szczerze go polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dużo daje regularne stosowanie masek do rąk, lubię te https://www.doz.pl/apteka/p133454-Enilome_E_Pro_nawilzajaco-regenerujaca_maska_na_dlonie_26_g_nasaczane_rekawiczki dłonie po nich mega dobrze wygladają, skóra jest nawilżona, miła w dotyku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 7:58 am    Temat postu: Re: Dłonie w strasznym stanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nutka87 napisał:
Słuchajcie.. mam problem z dłońmi.. są strasznie popękane.. Nie mogę z nimi dojść do ładu..
Co polecacie? Jakie kosmetyki ?

Witam przede wszystkim dobre kremy ,maski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group