Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dirty talk

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 9:40 pm    Temat postu: Dirty talk Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak po polsku nazywa się takie świntuszenie słowne podczas sexu Wink
chodzi o to czy lubicie świntuszyć lub gdy Wasz partner uzywa zbereźnego języka? Smile
Osobiście nie przepadam za tym. Jeden z moich ex lubił sobie poświntuszyć - tzn dość obleśnie mówił co mam mu zrobić i jak mam to robić..... albo "ale cie wypier*** zaraz" Confused jakoś mnie to nie kręciło a wręcz odpychało Mad

a jak to u Was? Smile rozpoczynamy dyskusję Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o nieee fuj...ja tez nie lubie takiego czegos.. jakbym uslyszała od mojego " chodz pojeb* sie w łozku" albo cos w tym stylu to bym predzej wyszła z pokoju niz doczegokolwiek by doszlo..
wogole nie znosze jak facet przeklina a tym bardziej w sprawach S.... Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olowek_w_dlugopisie



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 12:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o nieee w żadnym wypadku jak dla mnie to jest sfera bliskości partnerów i nie powinno być żadngo wulgarnego słownictwa. współżycie z druga osoba jest w większości z miłości a nie z przypadku (jak tp. poznaliście się na imprezie i idziecie do łóżka) ale jeśli tak mówił twój ex to czyli byliście razem i się kochaliście... wiec jak na moje to nie należało do sfery intymności i z miłości tylko bardziej z pożądania i osiągnięcia własnego celu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 12:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez czasem odnosiłam takie wrazenie, dlatego długo moim partnerem nie był Very Happy
Ciekawe czy znajdzie się ktoś, kto przyzna się do takich upodobań Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 1:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

babcia napisał:
Ciekawe czy znajdzie się ktoś, kto przyzna się do takich upodobań Wink

ja stawiam, że on30, choć głowy oczywiście nie dam ;]
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ahhahahah Razz dobre typowanie Razz on30 to wszystko lubi, poczawszy od opalania topless,skonczywszy na dirty talk Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja od czasu do czasu też lubię Wink

i nie widze nic strasznego w tym, jak przychodzę zmęczona z uczelni, wyglądam jak siedem nieszczęść, on przychodzi z pracy i mówi: "ale bym cie zerżnął", to nawet przyjemne jest, skoro wyglądam jak wyglądam on jest zmęczony a mimo to tak go podniecam Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 3:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zerżnal to nie jeest brzydko Razz heh Smile. nawet nie uwazam tego za wulgaryzm Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wolalabym nie przytaczac tu niektorych okreslen, bo jeszcze dostane ostrzezenie WinkWink
ale lubie, tzn. poczatek niech bedzie grzeczny, ale im blizej szczytu tym wiecej wulgaryzmow cisnie sie na usta. Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehehe Razz jesli wykropkujesz to nie dostaniesz Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group