Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dirty talk

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja też czasem lubię Wink To zależy oczywiście na co mamy nastrój, ale czasem sobie poświntuszyć nie jest źle Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w sumie "zerżął" nie jest złe - a nawet jak ktoś wyżej napisał...podniecające.
Z kwiatków, które pamiętam: "a teraz bądź moją dziw**.!!! Bierz go do ust!!!". Może teraz brzmi łagodnie - ale uwierzcie, nie było miło to słyszeć. Ja w trakcie miłosnego uniesienia... emocje szaleją.... a tu nagle Bierz go do ust dziw*o! Niefajne Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a fuuu Neutral Boze Babcia z kim Ty byłas.. Neutral
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 11:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aa szkoda gadać.
Tak to jest jak młoda, niedoświadczona dziewczyna wiąże się z dużo starszym facetem. On sobie pozwalał, a ja w nieświadomości myślałam, że widocznie tak się to robi, że to jest normalne Laughing
Błędy młodości Smile

Dodano po 3 minutach:

na szczęście pierwszy i ostatni raz trafiłam na takiego świra.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Luthien



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 12:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja, chociaż na codzien jestem raczej miła i ułożona, podczas stosunku wykrzykuję różne dziwne rzeczy. Podnieca mnie na przykład, kiedy mój narzeczony mówi do mnie " moja su**", etc. A gdyby spróbował tak powiedzieć w normalnej sytuacji, dostałby w twarz;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group