Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dieta na mięśnie

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zrzucbrzuch



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dieta na masę powinna mieć dodatni bilans kaloryczny i być bogata w białko. Należy również pamiętać o wysokiej podaży węglowodanów. Bardzo dobre diety na masę ma Fabryka Siły - www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=wojciech9484677
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maggyzet



Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 6:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokladnie tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dorzuć sobie do tego też jakieś odżywki białkowe, na przykład Beta alaninę: http://www.activlab.pl/pl/c/Beta-alanina/91. Jeśli dużo ćwiczysz i chcesz zbudować masę to są one wręcz niezbędne. Poczytaj sobie też o wszystkich ich właściwościach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zrzucbrzuch



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Nie Kwi 14, 2019 9:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dieta na mięśnie powinna być wspierana treningiem siłowym. Ponieważ mięsień bez bodźca z zewnątrz (czyli treningu nie będzie rósł) Tak więc potrzebujesz i diety i planu treningowego. Ja obecnie jestem na planie Fabryki Siły na masę mięśniową i udało mi się przytyć już 2 kg. Zaufałem im po skutecznej redukcji, którą z nimi przeszedłem. 8kg w dół i rzeźba mięśni. Efekty tego i moją opinie o Fabryce Siły znajdziesz tutaj - https://zrzucbrzuch.com/2018/04/fabryka-sily-opinia/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jacol87



Dołączył: 15 Kwi 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odżywek na masę nie można brać w ciemno, najlepiej skonsultować ten temat z trenerem albo dietetykiem. Na tym blogu https://activus-sport.pl/pl/blog/5-suplementow-na-mase/21 też są opisane poszczególne suplementy na budowanie masy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mariu



Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 10:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aby wyrzeźbić wymarzoną sylwetkę potrzeba przede wszystkim cierpliwości i litrów potu przelanych na siłowni. Żadne odżywki i proteiny nie zastąpią treningu na siłowni, choć te są oczywiście bardzo istotnym dodatkiem, który pozytywnie wpływa na przyrost masy mięśniowej. Połączenie systematycznego treningu z dietą oraz odżywkami powoduje skuteczny progres. Odżywki typu białko raczej stosuje się w sytuacji, w której chcemy wyrzeźbić mięśnie, z kolei gainer, jeśli chcemy uzyskać kilka kg masy mięśniowej. Warto pamiętać także o wzbogaceniu diety w produkty energetyczne, które ja najczęściej kupuję w sklepie, jakim jest Kaufland. Są to różnego rodzaju owoce (np. banany), a także batony energetyczne, które dostarczą do naszego organizmu niezbędną ilość węglowodanów. Odżywki najczęściej kupuje przez internet, wspierając się opiniami innych internautów. No i co najważniejsze, systematycznie ćwiczę na siłowni (3 razy w tygodniu). Mój rekord przy wyciskaniu wynosi, jak na razie 120 kg. A u Was jak to wszystko wygląda? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daggiia



Dołączył: 29 Lip 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 10:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odpowiednia dieta na mięśnie powinna przede wszystkim zawierać białko. I tak naprawdę bez niego ani rusz. Bez produktów zawierających białko nie ma nawet mowy o budowie masy mięśniowej a w tym o rzeźbieniu mięśni. Według źródła z artykułu o diecie na masę https://hormonwzrostu.edu.pl/dieta-bez-mitow-i-ryzu/kilka-slow-o-dietach-cz-1/ dorosły człowiek potrzebuje ok 2 gramy białka na 1kg ciała. Więc łatwo sobie policzyć. Według autora białko jest jedynie budulcem mięśni i nie powinno być wykorzystane jako źródło energii co rzeczywiście jest bardzo istotne jeśli chodzi o masę mięśniową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group