Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Depilacja miejsc intymnych

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

(pytanie do panów)Jak wolisz wydepilowane miejsca innymne u kobiet?
całkiem wydepilowane
52%
 52%  [ 9 ]
paseczek
47%
 47%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 17

Autor Wiadomość
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam ten sam problem.
Wypróbowałam krem do depilacji - po nim nie ma krostek, a przynajmniej nie tyle i nie tak widoczne, jak po goleniu.
Ale z kolei krem jest niedokładny i zostają widoczne ciemne włoski Confused

Myslałam o depilacji woskiem, ale ból chyba musi być nieziemski Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tamara10



Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hejka dziewczyny, teraz to i ja mam pytanko do Was Wink
a chodzi o depilacje miejsc intymnych oraz nog.. probowalam juz kremu do depilacji Veet , jakiegos wosku i kremu do depilacji Tanita i dupa ze tak powiem ;p . nogi musze codziennie golic maszynka , robie to rano a wieczorem juz czuc wloski.. a o okolicach bikini nie wspomne. juz nie wiem czego mam uzyc. znacie moze jakis dobry produkt do depilacji ?? w koncu fajnie byloby czuc gladkosc nog chociaz przez jakis tydzien a w okolicach bikini zeby nie bylo tych krostek no i wloskow . Bardzo was prosze o pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ja123



Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 6:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepszy bedzie depilator. Włoski staną sie słabsze i jaśniejsze. Kilka pierwszych razy bedzie bolalo ale potem skora sie przyzwyczai i nie bedzie bolalo. Po depilacji posmaruj skore balsamem po depilacji opozniajacym odrost włosków, zapobiegnie to podraznieniom i jak sama nazwa wskazuje wloski odrosna pozniej.
Ja depiluje sie juz od pol roku i wloskow jest duzo mniej i sa prawie niewidoczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nevermore6



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łodź
PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

my faceci lubimy Brazylijki i wszystko co znimi w dobry sposób związane, także bikini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm co do depilitora to mam mieszane uczucia Wink. na poczatku jest ok później natomiast włoski zaczynają wrastać w skórę co psuje cały efekt. Nogi roba sie szorstkie i gorzej wyglądają niz po goleniu. Odradzam ! Natomiast dobry efekt występuje po depilacji woskiem kosmetycznym ciepłym. Nóżki sa gładziutkie, aczkolwiek jeśli zdecydujecie sie na woskowanie to proponuje wykonywać to ciągle nie przerywając goleniem, bo straci to sens. Co prawda aby mieć gładkość idealną należałoby chodzić na woskowanie co 2 tygodnie( zależy od tempa wzrostu włosów).
Co do bikini to jak najbardziej woskowanie. Po paru razach włoski w ogóle nie odrastają, no może pojedyncze które ja osobiście traktuje pęsetką Wink. No oczywiście ładny paseczek zostawiamy Wink)
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 7:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosia81, a jak z bólem podczas depilacji woskiem? Da sie przeżyć? Wink I jak długo trwa taki zabieg? aha, i czy usuwane sa tylko włoski na wzgórku, czy "między nogami" też?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Probowalam woskiem. JAk sie naklei na dana czesc ciala to trezba go rozgrzac, pocierajac reka.
No a potem "ciach" :p noo powiem ze boli . potem sa czerwone plamy ale przechodzi
HEh, ale powiem ze niepolecam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
masia21



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam taki problem ze wyskakuja mi krostki i musze co chwilę golić. Ja golę zwykła maszynką , bo depilator lub depilacja woskiem nie wchodzi w grę Laughing musi bolec... Ja smaruje zwykła oliwką te miejsca podraznione ( głownie okolica bikini ) i zazwyczaj mi przechodzi...Więc może spróbuj tez tego sposobu Sandrusia1989
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
darek*****



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 6:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć
co polecacie do depilacji penisa i pośladków. Maszynka i wosk nie wchodzą w grę
dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 6:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krem do depilacji skóry wrażliwej. choć możesz mieć problem z nałożeniem...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group