Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Depilacja miejsc intymnych

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

(pytanie do panów)Jak wolisz wydepilowane miejsca innymne u kobiet?
całkiem wydepilowane
52%
 52%  [ 9 ]
paseczek
47%
 47%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 17

Autor Wiadomość
asia891206



Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 8:05 am    Temat postu: Depilacja miejsc intymnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawa jak najbardziej estetycznie i wygodnie wydepilować miejsca intymne. Jak najbardziej podoba się panom?

----edited by Yalissea
Proszę posługiwać się poprawnie językiem polskim. Niektórych wyrazów nie da się rozszyfrować.
Proszę się nie spieszyć z pisaniem na klawiaturze. Proszę dbać o czytelne pismo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciekawe czemu zalozylas z gory ze to co sie podoba panom jest estetyczne i wygodne zarazem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no nie z musze dziewczyny do tego aby sie depliowała Wink Choć milej jest jak jest gładka. Ale to kwestia dogadania sie, nigdy nie robiłem z tego jakiegoś wielkiego problemu czy jakiś wyżutów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja zauwazylam ze faceci po prostu lubia zmiany. czasem gladka czasem paseczek czasem gesta czuprynka Wink grunt to uniikac monotonii Wink
zmiencie kiedys kochane kobitki kolor a zobaczycie jak waszemu mezczyznie oczy z orbit wychodza Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roxanka



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehehe dobre Cool Ale moim zdaniem to faceci to nie powinni byc wybredni co do wygladu.....jezeli juz sie kogos kocha to nie wazne czy ona ma paseczek tam czy ma wygolona czy tez nie wiem zielona, najwazniejsze by on kochal swoja kobiete taka jaka jest i pogodzil sie z jej wygladem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ogol się tak jak mu się najbardziej podoba Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roxanka



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heheh jak narazie jest zachwycony wiec w najblizszym czasie nie mam zamiaru nic zmieniac Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Roxanka Smile mój post kierowałam do asia891206 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roxanka



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heheheh lekka pomyłka Embarassed Embarassed Embarassed Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 08, 2008 4:23 pm    Temat postu: Depilacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie mam pytanie otoz chodzi o miejsca intymne generalnie o golenie sie w tym miejscu zauwazylam ze moja skora w tym miejscu po goleniu jest bardzo zaczerwieniona i pojawiaja sie pojedyncze krostki bardzo czerwone moze mi doradzicie jak inaczej depilowac te miejsca zeby skora nie byla az tak podrazniona wloski szybko odrastaja i musze jeszcze raz golic ale czasem powoduje to rany tych krostek moze cos doradzicie .z gory dziekuje


przyłączyłam do pośrednio pokrewnego tematu. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group