Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dbanie o wzrok!

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewa901



Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywistą metodą na poprawę wzroku jest spożywanie zdrowych produktów bogatych w witaminę A oraz Luteinę. Luteinę możemy znaleźć w cukinii i brukselce natomiast witaminę A najwięcej w szpinaku i marchewce. Słyszałam, że kiedy mamy przemęczone oczy warto dłużej wpatrywać się w zielone rośliny. Ostatnio powstał nowy produkt na rynku - okulary antyrefleksowe. Poleciła mi je koleżanka i jestem bardzo zadowolona z efektów. Kiedy muszę długo przebywać przed komputerem i mam te okulary, oczy wcale mnie nie bolą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chhyba jednak wiek ma największe znaczenie jeśli chodiz o problemy z oczami, mąż coraz częsciej narzekał że oczy go bola, też były diżo częsciej zaczerwienione, okulista mu polecil lutezan brać przez parę misięcy, facet położył sobie obok puszki z herbaą zeby pamiętać o braniu, na szczęscie to tylko 1 tabletka dziennie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group