Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to depresja?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdawol



Dołączył: 12 Lis 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 12, 2016 5:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chociaż wizyta u lekarza pierwszego kontaktu pozwala uzyskać pierwsze informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Pią Lis 18, 2016 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma co za wiele komentować... Zgadzam się z poprzednikami.
Każdy potrzebuje pomocy, trzeba z niej umieć skorzystać a tak na prawdę wystarczy jeden telefon Wink dasz radę. Trzymam za Ciebie kciuki. Walcz o siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justdobosz21



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Postaraj się odnaleźć źródło tego wszystkiego, poproś o pomoc bliskich na pewno pomogą, wsparcie też jest ważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 9:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewentualne jedynie jesienne obniżenie nastroju. Nie wiem jak Wy, ale sama mam tendencę wlaśnie do takich jesiennych smutków Smile

Warto jest zastanowić sie nad tym czy nie mamy podstawowych objawów depresji;
zmęczenie
ociężałość
poczucie beznadziejności
brak apetytu
kiepskii sen

Jesli zobaczymy coś takiego u siebie, warto jest zapisac sie do psychologa.
http://czytelnia.cefarm24.pl/zdrowie/jestem-kobieta/depresja-objawy-i-konsekwencje-cz-1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dembik



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 1:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie złe samopoczucie najprościej jest wytłumaczyć - mam depresje. Pomocy ratunku. Przecież to droga do nikąd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bastam



Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PaniGrey



Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trochę myślę, że przesadzasz. Nie można oceniać ludzi tylko dlatego, że jest się zdrowym. Oczywiście wiadomo, ze psycholog czy psychiatra nie ma magicznej różdżki i po wypowiedzeniu zaklęcia nasze złe samopoczucie zniknie. Ale jeśli czujemy, że ten stan jest długo i nie możemy sobie z nim poradzić to wizyta u specjalisty jest konieczna. Teraz można nawet taką wizytę odbyć online. W poradni CoTam? jest taka możliwość i pewnie w większość poradni też. Lepiej udać się do specjalisty wcześniej, niż będzie za późno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
barbara18



Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej w przypadku jakichkolwiek wątpliwości skierować się do odpowiedniego specjalisty. Sama korzystałam z pomocy psychologa, który pomógł uporać się z moim problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
barbara18



Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 4:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

barbara18 napisał:
Najlepiej w przypadku jakichkolwiek wątpliwości skierować się do odpowiedniego specjalisty. Sama korzystałam z pomocy psychologa, który pomógł uporać się z moim problem.


Ja sama korzystałam z pomocy http://ciszapoburzy.pl/ i według mnie nie mogłam lepiej trafić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 8:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedyś wizyty u psychologa faktycznie bywaly tematem tabu, aktualnie bardzo wiele osob się tak leczy.I nie ma się czego wstydzić. Depresja to choroba poważna, nie powinna byc bagatelizowana ponieważ prowadzi ona do znacznego pogorszenia jakości życia oraz w niektórych przypadkach do śmierci.

Leczenie depresji polega na leczeniu farmakologicznym, ale również i na sesjach u psychologa. Takie połączone leczenie ma najlepsze rezultaty.

Ze swojej strony polecam psychoterapię indywidualną w Strefie Myśli na Limanowskiego w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group