Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy tabletki antykoncepcyjne fałszuja wynik testów ciążowych

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ty skończ z seksem, a zacznij przygodę z biologią i medycyną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aniah30



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 5:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam podobnie cały czas stres mimo brania tabsów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

scarlett ja nie czaje Twoich obaw... zabezpieczasz sie, wiesz co i jak. wiec skad ta panika?! jakby przez tabletki anty. kobiety mialyby zachodzic w ciaze po kazdym stosunku to jaki byłby sens ich produkowania? Shocked Rolling Eyes to sie nie trzyma kupy Razz.
Wiec:
- jesli zazywasz je regularnie to nie ma mowy o zadnej ciazy !!! zapamietaj- podczas brania tabsow cała owulacja zostaje zatrzymana!!! Tewoj facet moze konczyc w Tobie ze 100 razy a i tak ciazy nie bedzie bo nie ma jajeczkowania! zrozum to wreszcie Sad.
po co kupujesz az tyle testow? az tak boisz sie ciazy? naewt dni pło0dnych nie masz wiec głowa do gory i nie stresuj sie tak bo sex dla Ciebie to nie zadna przyjemnosc tylko ciagla obawa ze doszlo do zaplodnienia.... Confused Shocked masz sie odstresowac i czerpac przyjemnosc z przytulania ...kapujesz? Razz Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aniah30



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ach żeby to było takie proste ! ja zawsze miałam pewną nutkę niepewności ale jakoś za bardzo nie świrowałam, natomiast ten miesiąc to istny koszmar: antybiotyki, grzybica, zapalenie pęcherza, miliony rożnych lekarstw a ja mam piersi 2 razy większe i jakoś sie nie mogę uspokoić tylko dlatego że brałam pigułki.
chyba nigdy nie będę na 100% pewna ich działania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

grzybek i zapalenie pęcherza to pewnie po antybiotyku. nie łykałaś nic osłonowo?
a antybiotyk jaki? bo jak obniżający działanie tabletek, to trzeba się dodatkowo zabezpieczać...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aniah30



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 12:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

brałam osłonowo oczywiści stąd ta tona lekarstw połknięta, a seksu podczas brania nie uprawiałam bo nie miałam na to najmniejszej ochoty. przed antybiotykiem tak ale podobno nic nie działa wstecz Smile mam nadzieję bo przy takiej ilości różnych lekarstw nie wiem co by się mogło stać z ewentualną fasolką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group