Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy powinnam się leczyć psychiatrycznie ?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polla8



Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 03, 2014 6:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie są omamy, miałam ten sam problem, koniecznie udaj się do psychologa i psychiatry. Wiem bardzo dobrze co przeżywasz.. ja pewnego razu gdy się obudziłam widziałam zjawę (białe "coś") stojące przy moim łóżku, które, gdy na nie spojrzałam, zaczęło się oddalać w stronę rogu pokoju i zniknęło. Było ok. 23, nie bałam się tego, nie krzyczałam, tylko zeszłam po schodach do rodziców i zaczęłam tam płakać. Pewnego razu czułam jak coś zaczęło mnie dotykać po plecach, najpierw przez sen (zaczęłam cicho krzyczeć), ale gdy się obudziłam do końca i nadal to czułam to mój krzyk był tak przeraźliwy że gdy bracia do mnie wpadli to rozwalili mi drzwi. Jestem pewna tego co czułam, co słyszałam i tego co widziałam. Całe szczęście już tego nie ma, często nocami boję się zasypiać gdy jest kompletna cisza, ale uświadamiam sobie że to już za mną Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nike



Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 03, 2014 9:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Psycholog i psychiatra to nie egzorcysta. A jeśli nie widziałaś duchów to miałaś omamy i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dominika11111



Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 05, 2014 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nikt nie oceni tego poprzez forum czy powinnaś jesli czy nie. Musisz udac się do lekarza aby to określic na prawde.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group