Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy można zmienić dietę na własną rękę?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sabinamusial



Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Paź 28, 2013 1:25 pm    Temat postu: Dieta dla każdego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znam niezawodny sposób na zrzucenie kilku kilogramów a przede wszystkim na pozbycie się wałeczka z brzucha. Przede wszystkim:
-wyeliminować cukry z diety, słodycze itd.
-nie jeść produktów takich jak chleb, makaron, ryż
-jeść dużo warzyw
-starać się w miarę możliwości ruszać, trochę sportu a jak ktoś nie ma czasu to chociaż spacer raz dziennie

Po pierwszymi miesiącu zauważycie efekty. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
przmariusz



Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 04, 2014 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Białko? Jestem weganinem (nie spożywam produktów odzwierzęcych) od około 20 lat. Nigdy nie nie słyszałem, aby ktoś z moich wege znajomych miał jakiekolwiek problemy z białkiem. W dodatku większość z nich uprawia aktywnie sport i wcale nie jedzą 2 kg kotletów sojowych jak to niektórzy myślą Razz. Ja praktycznie strączkowych nie jem. Owoce, warzywa, zieleninka, orzechy, nasiona, kiełki, glony i jest ok. Jem ile chcę i kiedy chcę Wink"Panika białkowa" to zmora Razz Zróżnicowane, dobrej jakości pożywienie roślinne jest w stanie dostarczyć nam wszystkich niezbędnych aminokwasów i to w łatwo przyswajalnej formie. Ludzie cierpią często z nadmiaru białka, a nie z jego niedoboru. A co z witaminami i innymi ważnymi elementami? Zapominamy o tym, że jedzenie to nie tylko białko.

---REGULAMIN----

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 8:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podczas odchudznai dieta ma ogromen znaczenie, daltego najlepiej jest się odchudzać pod okiem specjalisty. Ja uczęszczam do Gaca System i tam po zrzuceniu kilku kg i jest mi dobierana specjalna indywidualna dieta, nie jest ciągle taka sam, czyli jej nie powtarzmy ponieważ jak się ostatnio dowiedziałam traci się efekt rozbudzania metabolizmu. Dlatego tak czesto zdarza sie że mimo prowadzneia diety i ćwiczeń nie chudzniemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś stosował dietę ketogeniczną? Czy sami opracowywaliście sobie jadłospis czy byliście u dietetyka?
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 1:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu jestem na diecie ketogenicznej. Jednak postanowiłam nie bawic się w to sama ale wybrałam się do dietetyka. Pani dietetyczka u ktorej byłam wyliczyła mi zapotrzebowanie energetyczne, zaleciła jak stosować dietę aby nie zrobić sobie krzywdy Dieta ogólnie sama w sobie jest bardzo dobra ponieważ pozwala schudnąć szybko oraz bez efektu jojo. Jednak jeśli nie jest zlecona przez kogoś kto sie na tym zna i jeśli nie jest dostosowana do organizmu to możę mieć wiele efektów niepożądanych.
Sama jednak jestem bardzo zadowolona, ze się na nią zdecydowałam. Z tego powodu,ze chudnę ale jednocześnie nie jestem głodna co mnie bardzo cieszy. Wcześniej próbowałam wiele diet ale wiecznie chodziłam nienajedzona.
https://zdrowie.tvn.pl/a/dieta-ketogeniczna-efekty-jadlospis-i-przepisy Więcej informacji tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group