Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy można zmienić dietę na własną rękę?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mudiwola



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 2:28 pm    Temat postu: Czy można zmienić dietę na własną rękę? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie odnośnie diety Kwaśniewskiego, albo diety Atkinsa. Wiem, że są to bardzo kontrowersyjne diety, ale co zrobić innego, gdy ciągnie do mięsa. Zastanawiam się czy komuś ona pomogła? Teraz jestem na diecie 1000 kalorii i biorę tabletki Obesan z sibutraminą, bo tak mi poradził lekarz i czuje się dobrze, kilogramy tracę, i ogólnie jestem zadowolona. Jednak tak bardzo tęsknie za mięsem, że nie wiem czy jej nie zmienić na własną rękę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kossan1



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Giżycko
PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie stosowałam tej diety ale nie polecam. w mojej rodzinie byli nia zachwyceni ale nie dlatego ze gubili kilogramy tylko dlatego ze mogli jesc ile wlezie. potem jak zbadali cholesterol to juz im miny zrzedly i wszyscy skonczyli z nadcisnieniem. odradzam tym bardziej, ze jezeli te tabletki ktore bierzesz maja sibutramine to zwiekszaja cisnienie wiec nie łaczylabym z taka dieta. i jeszcze jedno skoro lekarz ci kazal stosowac 1000 kalorii to nie zmieniaj tego bez konsultacji z nim. to chyba proste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tatianna1



Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 7:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może lepiej dieta plaż południowych, bo ja też słyszałam wiele kontrowersyjnych opinii na temat tej diety Kwaśniewskiego . W diecie plaż południowych jest mięso, co prawda chude, ale jest. Jest całkiem przyjemna, bo nie masz uczucia ssania w żołądku i nie musisz się głodzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
whitewine



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 8:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro tracisz wagę, to nie zmieniaj diety, spróbuj jakoś pokonać ochotę na mięso. za każdym razem jak pomyślisz "kiełbasa" zrób pięć przysiadów, albo złap się za wałeczek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zimna_kropla



Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ej sorki chyba na tym polega odchudzanie, że trzeba się czegoś wyrzec na rzecz pięknej figury. Zaciśnij zęby i do przodu. Nie za bardzo wierzę w dietę, w której na początek dnia można obżerać się smalcem i boczkiem. "Jedz tłuszcz i gub tłuszcz"- no nie wiem, ale podejrzewam, że rzeczywiście jest bardzo przyjemna w porównaniu z innymi dietami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Sie 08, 2009 1:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shocked zinna kropla nie wiesz o czym piszesz to .. nie pisz Wink
Boze jakie rady Shocked
jak jesz z glowa nie bdziesz miec podniesionego cholesterolu
a dieta 1tys kcal plus leki na sibutraminie to najkrotsza droga do konkretnej anemi problemow z okresem i kilku innych dosc powaznych problemow zdrowotnych

kossan a slyszalas/es o zdrowych tluszczach ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zimna_kropla



Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Akurat tak się składa, że wiem o czym pisze. Wystarczy że mam kogoś bliskiego, kto się męczył jak schudnąć właśnie po diecie Kwaśniewskiego. I problemy z cholesterolem miał pomimo stosowania się do założeń diety. Dobra dieta odchudzająca pod kontrolą lekarza, a jak dla kogoś nie wystarcza -dla niektórych właśnie nie wystarcza- to tabletki na odchudzanie dobrane odpowiednio i ćwiczenia. To jest klucz do sukcesu. A dla niektórych jedyne wyjście żeby schudnąć.
Pozdrawiam Cię
PS. Pozwól mieć swoje zdanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 12:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wink nikt nie broni Ci miec wlasnego zdania.
Znajomy lecial na diecie kwasniewskiego - ale lekko zmodyfikowanej tzn tluszcze w 80proc to byly zdrowe tluszcze i myslisz ze podskoczyl mu cholesterol ? odp Ci
nie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cecylia Sztabowska



Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 5:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mięso to bardzo dobre źródło białka, a białko jest bardzo bardzo ważne podczas diety. Wybieraj chude mięso typu pierś z kurczaka a nawet możesz sobie pozwolić na wołowinę, cielęcinę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Juvital_pl



Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się,a jeżeli chodzi jeszcze o źródła białka to polecam uwzględniać w swojej diecie również ryby, produkty zbożowe oraz orzechy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group