Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy można nieoperacyjnie powiększyć piersi?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotti



Dołączył: 12 Lis 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 27, 2015 11:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tabletki antykoncepcyjne to najgłupsza metoda... i raczej nie działa

w tabletki i maści nie wierzę, niech ktoś z czystą ręką na sercu powie, że zadziałały na dłużej i niech to nie będzie reklama Razz

eh mam nadzieję, że przynajmniej rzeczywiście po ciąży mi się powiększą, bo pod nóż też nie chcę iść... a jak nie to trudno, trza akceptować siebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gabi145



Dołączył: 27 Sty 2017
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 07, 2017 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja polecam dobrze dobrać stanik u brafitterki. Może powinnaś zacząć od tego? Poza tym pamiętaj, że zdrowie jest najważniejsze, zastanów się dwa razy zanim zrobisz sobie coś głupiego, czego będziesz potem żałować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 7:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odpowiednio dobrany stanik oraz serum do biustu potrafią zdziałac cuda I bez operacji Smile

Sama jestem na przykład niesamowicie wprost zadowolona z serum do biustu Frashe, które stosuję od jakiegoś czasu. Nawilża oraz rzeczywiście ujędrnia. Nie jest tanie - to fakt. Ale za to wydajne, fajna kosnsystencja. Zamawiałam przez internet ( jest to kosmetyk specjalistyczny tak wiec jego dostepność nie jest taka dobra jak innych).

Jednak nie załuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 11:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdze konkretnie kupowałaś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 8:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No kobito nie bądź taka leniwa. Jak wpiszesz sobie Frashe w wyszukiwarkę to od razu wyskoczy Ci strona, na której mozna dokonać zakupu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kociczka80



Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 3:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak nie tradycyjna operacja to moze lipotransfer z liposukcja? Klinika Miracki w stolicy sie tym zajmuje, a jest to najlepsze klinika z profesjonalnym sprzetem certyfikatami itd i ogromna wiedza pracownikow. Poczytaj soie o takim zabiegu http://klinikamiracki.pl/zabieg/liposukcja-z-lipotransferem/ jest to super pomysl jesli chcesz naturalnie powiekszyc piersi przy m\pomocy tluszczu odessanego z innej parti ciala (brzucha ud itd), sam zabieg jest bezbolesny bo w znieczuleniu, piersi wygladaja naturalnie a miejsdce gdzie jest odessany tluszcz nie wyglada brzydko bo sprzet jakiego tam uzywaja jest najlepszych generacji i nie powoduje zwisajacej skory itd. Zastanow sie nad tym bo to naprawde swietne rozwiazanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Adamek430



Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie sposoby nie są zbyt skuteczne. Ale jest jeden pewny sposób. Ciąża





____________________
Tabletki na wypadanie włosów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alena98



Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 9:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od prawie 2 miesięcy stosuje krem Frashe i mogę potwierdzić, że jest niezawodny, przynajmniej w moim przypadku. Lubię naturalne kremy a on ma same naturalne składniki i do tego fajnie ujędrnił piersi i wydają się nieco wieksze przez to, że się nieco podniosły Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anette



Dołączył: 12 Kwi 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 9:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja słyszałam jeszcze o zabiegu z nićmi liftingującymi. To podobno nie jest tak inwazyjne i problematyczne jak implanty, a też daje świetne efekty. Dostałam jakiś czas temu telefon do dr Kaczora ze Szczecina i powoli noszę się z myślą, żeby tam zadzwonić. Ja wiem, że to nie jest do końca bez noża, ale po pierwsze jest tańsze, a po drugie nie nosisz ciała obcego w sobie cały czas (nici się wchłaniają czy coś). W sumie byłabym wdzięczna, jakby ktoś, kto jest po takim zabiegu się wypowiedział, czy to rzeczywiście taka świetna metoda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malasyrenka



Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 2:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a po co powiększać piersi? dla siebie czy dla faceta?

nigdy bym się nie zdecydowała na operację piersi, a kremy nie sądzę żeby działały. Mogą ujędrnić piersi, ale powiększyć? Chyba, że są tak drogie te kremy, że kobieta będzie sobie wmawiać, że piersi urosły, by nie pluć sobie w brodę, że wydała kupę kasy a nie pomogło Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group