Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy można nieoperacyjnie powiększyć piersi?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
minkaa



Dołączył: 26 Gru 2014
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 04, 2015 9:21 am    Temat postu: Czy można nieoperacyjnie powiększyć piersi? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Szukam tutaj informacji o nieoperacyjnych sposobach na powiększenie biustu. Nie biorę na razie pod uwagę operacji ponieważ boję się konsekwencji ale może są jakieś środki , które byłyby w stanie powiększyć piersi bez pójścia pod nóż?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marysia22



Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 04, 2015 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tabletki antykoncepcyjne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zdrowitka9



Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak. Po nieodpowiednio dobranych tabletkach antykoncepcyjnych jest powiekszenie piersi i .. .całego ciała tak więc nie wiem czy z kuracji autorka byłaby zadowolona ;P

Generalnie żaden środek dostępny na rynku nie da Ci takiego powiększenia jak operacja bo za nich nie powiększysz miseczki A do D , za to jest wiele produktów, dzieki którym możesz ujędrnić piersi i powiększyć je mniej więcej o jeden rozmiar. Na przykład kremy ujędrniające piersi. Dostaniesz w wielu drogeriach. Czy też tabletki na powiększenie Perfect Bust. Obecnie sa bardzo popularne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olenka22



Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też szukam sposobu na powiększenie piersi, próbowałam już kremy ujędrniające, mi nie pomogły. Znalazłam ostatnio artykuł o powiększaniu piersi i pośladków przeszczepem własnego tłuszczu i zastanawiam się nad tą nową metodą. Myślę że nie jest taka niebezpieczna w końcu to twój tłuszczyk przeszczepiająSmile Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat tej metody przeszczepu własnego tłuszczu.?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cascada



Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Cze 14, 2015 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No powiększenie piersi to nie jest łatwa decyzja. Szczególnie jeśli chodzi o operacje - niestety w te nieoperacyjne metody nie wierze Wink ja się zdecydowałam na powiększenie piersi u [zakaz reklamy na forum] - implanty mam już 2 lata. Miseczke powiększylam o okolo 1,5 rozmiaru wiec wyglada to naturalnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minkaa



Dołączył: 26 Gru 2014
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 7:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdrowitka9 napisał:
Tak. Po nieodpowiednio dobranych tabletkach antykoncepcyjnych jest powiekszenie piersi i .. .całego ciała tak więc nie wiem czy z kuracji autorka byłaby zadowolona ;P

Generalnie żaden środek dostępny na rynku nie da Ci takiego powiększenia jak operacja bo za nich nie powiększysz miseczki A do D , za to jest wiele produktów, dzieki którym możesz ujędrnić piersi i powiększyć je mniej więcej o jeden rozmiar. Na przykład kremy ujędrniające piersi. Dostaniesz w wielu drogeriach. Czy też tabletki na powiększenie Perfect Bust. Obecnie sa bardzo popularne.


Czy sama je przetestowałaś? Ile trzeba je brać? Jaki jest efekt? Czy jest to rzeczywiście powiekszenie czy jednak bardziej ujędrnienie?

A i tym spamom powyżej to bardzo dziękuję ! Cascada wcale sobie nie wstawiałaś implantów bo jakbyś chciała to byś zauważyła ,że piszę tutaj o naturalnym powiększeniu. A nie o operacji, na którą się nie zdecyduję. Dr Chęciński powinien wstydzić się takich spamerów jak Ty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zdrowitka9



Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 8:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

minkaa napisał:
Zdrowitka9 napisał:
Tak. Po nieodpowiednio dobranych tabletkach antykoncepcyjnych jest powiekszenie piersi i .. .całego ciała tak więc nie wiem czy z kuracji autorka byłaby zadowolona ;P

Generalnie żaden środek dostępny na rynku nie da Ci takiego powiększenia jak operacja bo za nich nie powiększysz miseczki A do D , za to jest wiele produktów, dzieki którym możesz ujędrnić piersi i powiększyć je mniej więcej o jeden rozmiar. Na przykład kremy ujędrniające piersi. Dostaniesz w wielu drogeriach. Czy też tabletki na powiększenie Perfect Bust. Obecnie sa bardzo popularne.


Czy sama je przetestowałaś? Ile trzeba je brać? Jaki jest efekt? Czy jest to rzeczywiście powiekszenie czy jednak bardziej ujędrnienie?

A i tym spamom powyżej to bardzo dziękuję ! Cascada wcale sobie nie wstawiałaś implantów bo jakbyś chciała to byś zauważyła ,że piszę tutaj o naturalnym powiększeniu. A nie o operacji, na którą się nie zdecyduję. Dr Chęciński powinien wstydzić się takich spamerów jak Ty.


Jest powiększenie. Nie jest to powiększenie operacyjne ale jest. Moim zdaniem jest to ostatnia deska ratunku i wiele dziewczyn jest naprawdę zadowolonych,że zdecydowało się na coś takiego a nie na poważną operację, która może nieść ze sobą wiele złych skutków...
Sama brałam przez 3 miesiące, prawie pól roku temu ale powiększenie jest tak więc nie jest to jedynie efekt tymczasowy. Mam 1 rozmiar więcej ( biustonosze musiałam wymienić).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minkaa



Dołączył: 26 Gru 2014
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 7:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A gdzie można konkretnie zamówić te tabletki ? Czy dostanę je w sklepach stacjonarnych\?Czy może jednak będę musiała zamawiać przez internet? A jeśli tak to gdzie konkretnie? Na allegro czy w sklepach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zdrowitka9



Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 9:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

minkaa napisał:
A gdzie można konkretnie zamówić te tabletki ? Czy dostanę je w sklepach stacjonarnych\?Czy może jednak będę musiała zamawiać przez internet? A jeśli tak to gdzie konkretnie? Na allegro czy w sklepach?


W sklepach stacjonarnych nie widziałam. Nie wiem czy dostaniesz bo sama od razu zamówiłam przez internet ( zresztą tak jest chyba i tak taniej).
Na allegro się przewijają ale sama nie mam zaufania do aukcji tak wieć wybrałam normalny sklep stacjonarny. Kupowałam tutaj
[zakaz umieszczania linków na forum]
Ale powiem Ci,że tabletki są w bardzo różnych sklepach tak wieć porównaj sobie ceny i zamów sobie tam gdzie jest największa promocja. Opłaca się od razu kupić sobie cały komplet na cała kurację bo pojedyncze opakowania są drogie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kirek
Spamer


Dołączył: 02 Kwi 2014
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Sie 25, 2015 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i jeszcze zajście w ciąże powiększą Ci piersi Smile Ale na stałe nieoperacyjnie raczej może być ciężko. Aquafilling to dobra opcja bo używa się własnego tłuszczu do powiększenia więc organizm nie ma problemu z akceptacją. Kwestia w tym, że nie wszystkie ośrodki się zajmują powiększaniem w ten sposób implanty są wygodniejsze. Chociaż domyślam się, że to chodzi głównie o strach przed operacją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group