Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem gorsza że jestem dziewicą?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Noppi



Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 10
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 10:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak, to że się boje to tylko było takie stwierdzenie. Jednak wiem o tym doskonale, że jak się urodzi to stanie się na pewno moją księżniczką i tak jak pisze Plus, kupię koszulkę z kodeksem, który będzie obowiązywać każdego przyszłego kandydata Very Happy Mimo tego i tak syna bym chciał mieć, w końcu to właśnie potomek... więc dwójka obowiązkowo !Very Happy Co do tych zasad to nauczyłem się już ich na pamięć Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DamianNk, jeśli chcesz mieć dwójkę to najlepiej pierwsze chłopczyka, a potem dziewczynkę - żeby starszy brat jej pilnował hehe Mr. Green

wind haha dobre były te zasady prawdziwego ojca, jeszcze jedno zapadło mi w pamięć i było jako pierwszy punkt:

"pamiętaj: i tak nigdy cię nie polubię" Mr. Green
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plus mi sie podoba pkt 4 i 10 Smile)) Twisted Evil
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 2:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind te punkty są chyba najważniejsze hehe Wink

mam nadzieję, że jak będę miała kiedyś córę to mój wtedy mąż będzie traktował ją jak swoją księżniczkę - to jest takie słodkie Razz
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Noppi



Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 10
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 14, 2013 8:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plus, na pewno tak będzie Very Happy Bo co jak co, ale powiedzenie "Curusia tatusia i synuś mamusi" jest w 100% sprawne Razz Kiedyś nie do końca w to wierzyłem, ale teraz wiem, że to ma głęboki sens;)

Wydaje mi się, że jak będzie on porządnym facetem to na pewno, będzie ją bardziej rozpieszczał niż Ciebie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Sie 14, 2013 12:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DamianNk no sprawdza się sprawdza, ale akurat u mnie nigdy się nie sprawdziło i nigdy nie byłam córeczką tatusia, wyjątek może od reguły Wink

ma ją rozpieszczać, bo jak nie.. Razz
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Noppi



Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 10
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 14, 2013 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To twarda i wyjątkowa z Ciebie sztuka. Ja przyznaję, byłem synusiem mamusi Sad Zawsze wszystko z mamunią. Tatuś był potrzebny jak trzeba było zabawkę kupić albo nad wodę jechać Razz

bo jak nie... too...?:>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pią Sie 16, 2013 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DamianNk bo jak nie to..ja go nie będę rozpieszczać hehe Mr. Green

u mnie mój brat raczej był synusiem mamusi, ja córeczką tatusia nigdy, raczej taki samotny kowboj ze mnie Razz
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamii87



Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 30, 2013 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to powinnaś być dumna z tego ,że jesteś dziewicą
Po drugie to jesteś jeszcze za młoda moim zdaniem
Po trzecie to wydaje mi się ,że ponad połowa twoich koleżanek zwyczajnie zmyśla.
Po czwarte sex to nie jest taka prosta sprawa ,jak może się wydawać.
Teraz w tv na każdym kroku jest sex i pieniądze. Są to wartości jakie zapanowały w XXI wieku. Jednak z wiekiem przekonasz się ,że te 2 wartości są najmniej warte ze wszystkich. Prawdziwa miłość to uczucie ,które sprawia ,że człowiek jest szczęśliwy. Tak naprawdę w głębi duszy każdy chce doznać miłości bo tylko to może sprawić abyśmy się uśmiechnęli.
Na twoim miejscu dziewictwo zachował bym dla wyjątkowej osoby. Musisz tylko uważać ,żeby się nie pomylić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group