Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem gorsza że jestem dziewicą?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DamianNk napisał:
że aż boje się mieć córeczkę w przyszłości.

nie ma czego sie bac. jesli od poczatku bedziesz razem z żona z nią rozmawial na te tematy to wydaje mi sie ze rozmowa zaprocentuje i tatusiem nie zostaniesz.
ja tez mam corke i nawet nie mysle ze w wieku 13 lat mogłaby zaczac wspołzycie..
napewno bede z nia o tym rozmawiała, pojde do ginekologa, itp.
po to sie ma rodzicow,zeby pomagali a nie zamkneli sie w pokoju obok i ogladali Tv.
spokojnie Smile)
coreczki zawsze sa tatusiowe wiec pomysl sobie jak fajnie miec taka mała ksieżniczke Wink)
a syn .. to samo sie jego tyczy.. zrobi dziecko ,z ta roznica ze nie bedzie w ciazy.
odpowiedzialnosc poniesie.
z nim tez trzeba rozmawiac.a w dzisiejszych czasach mało ktory rodzic zaczyna rozmowe na "ten" temat.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak, rozmowa jest bardzo ważna.Moim zdaniem jeśli będzie się potrafiło rozmawiać z dziećmi, dawać im wsparcie, traktować je i robić tak, żeby nasze zdanie było dla nich najważniejsze i żeby wiedziały, że na nas zawsze, wszędzie i najlepiej mogą polegać - choćby nie wiem co - nie zejdą na psy...Podejście rodziców, ich zachowanie w stosunku do dzieci m największe znaczenie.
Oczywiście wpływ znajomych i środowiska też jest znaczny, ale mam nadzieję, że nie jest z tym aż tak źle, jakby się mogło wydawać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 11:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind co racja to racja !

powinno się rozmawiać z dzieckiem o tych sprawach, a nie tak jak piszesz zamknąć w pokoju i oglądać tv czy siedzieć na komputerze..w dzisiejszych czasach dzieci są zaniedbane przez rodziców, nie wiedzą oni co te dzieci w wieku 12, 13 lat robią po za szkołą, jakich mają znajomych, czym się interesują, czy mają problemy..myślą, że jak kupią im laptopa, smartfona czy tableta czy x-boxa to zajmą się czymś i nie będą "przeszkadzać" Rolling Eyes a to nie tędy droga..

jak nawet będzie córeczka i się ją dobrze wychowa to wyrośnie na mądrą i silną kobietę, która będzie jeszcze dziękowała Ci kiedyś, że umiałeś z nią rozmawiać i ją "nakierować" życiowo, że nie musiała być jak większość tych 13-latek rozpoczynających współżycie i robiących sobie "sweet" focie w stanikach Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sie 09, 2013 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plus dokładnie...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Sie 09, 2013 12:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aż mi się śmiać chce jak sobie pomyśle o 13 uprawiającej sex. Przecież niedawno pierwszy raz okres dostała...no rany.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Noppi



Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 10
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 09, 2013 12:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O rany, rany! Dziewczyny, z takiego banalnego słowa, zrobiłyście tak dużą dyskusję? Nie musicie się martwić, bo jak będę miał córeczkę w przyszłości to na pewno zadbam o to, co trzeba. Ostatnio zauważyłem, że mój stosunek do dzieci się poprawił i właśnie, nawet jakbym miał córeczkę to byłbym kochanym tatusiem! Byłem w zeszłym tygodniu nad wodą. Postanowiłem wybrać się z rodzicami i przy okazji miała tam przyjechać ciocia, którą bardzo lubię i przeżyłem z nią bardzo dużo jako dziecko (bo jest bardzo młoda). Teraz ma trójkę dzieci z którą właśnie przyjechała nad wodę. Najstarszy to kubuś, niestety bardzo chory - ma zespół Downa. Długo nie mówił, ale jak mu się bukśka teraz otwiera to nie może jej zamknać Very Happy Drugi jest 2 lata młodszy i oderwany od cholery... nie da się z nim wytrzymać wręcz, a trzecia jest Natusia! Najsłodsza dziewczynka jaką widziałem, nosi różowe kapelusie, ma chyba 4 czy 5 lat. Grałem z nią w piłeczkę na plaży a potem w wodzie, uczyłem ścinać, pływaliśmy na pontonie, no pół dnia z nią się wybawiłem! Najlepsze było jak siedzieliśmy i jedliśmy rurki owocowe i padły słowa z jej ust, które bardzo mnie rozczuliły " To jest smaczne, smaczne jak.. piękność". Powiem wam, że wcześniej takiego kontaktu z dziećmi nie miałem, a po tym dniu stwierdziłem, że mogę mieć nawet córeczkę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 09, 2013 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi to z podejściem do dzieci jest ciężko.Chyba już gdzieś to tutaj pisałam, nie potrafię zajmować się dziećmi w wieku poniżej 3 lat, nie wiem jak mam się zachować w tsosunku do nich...i jak na ten moment to dzieci mieć nie chcę, mimo, że czasami widuję nawet na ulicy takie, które rzeczywiście wyglądają i zachwoują się słodko ;] .Może z czasem się to zmieni...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sie 09, 2013 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Damian ja napisałam o corce w przyszlosci bo dodałes post ze az boisz sie miec coreczki wiec daje Ci argumenty ktore nie sa takie straszne w byciu tata rozowej krolewny.
dziewczynki sa słodkie i te wszystkie spinki,gumki, kokardki, sukienki... dla faceta moze to sie wydawac dziwne bo chłopca tak nie ubierzesz, załozysz tylko koszulke i spodnie i to wszystko a core mozna stroic jak mała miss Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Sie 10, 2013 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DamianNk no widzisz jak spędziłeś miły dzień z malutką księżniczką, tak jak pisze wind - facetom się wydaje, że wolą mieć jednak syna, że to w końcu chłopak, że ich pierworodny itd., ale wydaję mi się, że jak mają jednak córeczkę to sprawdza się powiedzenie "córeczka tatusia" i tatuś wariuje na punkcie swojej małej miss..chciałby ją chronić przed całym światem, a w szczególności przed nieodpowiednim chłopakiem, zawsze na pewno na wybranków swojej córeczki będzie patrzył z groźną miną - bo jak kiedyś przeczytałam 10 zasad ojca dotyczących córki: "to jest moja księżniczka, a nie żadna twoja du*a" Very Happy
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sie 10, 2013 8:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plus123 napisał:
zawsze na pewno na wybranków swojej córeczki będzie patrzył z groźną miną - bo jak kiedyś przeczytałam 10 zasad ojca dotyczących córki: "to jest moja księżniczka, a nie żadna twoja du*a" Very Happy

hahah dobre,,, zaraz przeczytam to mężowi Razz
no bo tak jest jak piszesz.
moj od razu pow ze bedzie selekcjonował kandydatow Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group