Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czerwone plamki na penisie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 12:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A nie ocierałeś się przez przypadek, gdzieś pod prysznicem np?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
avocado



Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 7:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Od kilku dni mam taką dziwną czerwoną wysypkę na żołędziu...
Mam jedną partnerkę, bierzemy ślub za miesiąc, niedawno zaczęliśmy się kochać bez zabezpieczenia (2 tygodnie temu), dwa razy podczas okresu (3 i 4 dzień). Przed wakacjami robiła cytologię i wyszło że ma lekki problem z HPV, o ile wiem to ta niegroźna forma, i dostała po badaniu laboratoryjnym antybiotyk dopochwowy, niedawno była u ginekologa ponownie i nie zauważył u niej jakichkolwiek zmian chorobowych jak grzybica, i że szyjkę ma czystą. Nie wiem skąd u mnie się to mogło wziąć, nie brałem żadnych antybiotyków w międzyczasie, co by mogły mnie jakoś osłabić na jakieś infekcje...
http://img443.imageshack.us/img443/6904/clipboard01hay.jpg

Czy wystarczy jakaś maść bez recepty (clotrimazolum) czy jednak muszę iść do specjalisty? I do jakiego? dermatologa czy urologa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdjęcie zostalo usunięte, daj link jeszcze raz EOT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
avocado



Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sorry nawet nie zauwazylem ze ktos juz z serwera usunal, daje na dwoch roznych
http://images45.fotosik.pl/327/1ab7cb9945c364a4.jpg
http://img16.imageshack.us/img16/1967/clipboard01pme.jpg

teraz slabo widac te plamki, ale rano lub wieczorem sa prawie ze czerwone, a nie jak teraz lekko rozowe (tamto zdjecie rano usunalem z telefonu)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Sie 17, 2010 12:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hm, higiena rozumiem zachowana? Smile

Swędzi to uczulenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
avocado



Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 17, 2010 8:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oczywiscie ze z higiena nie ma problemu, zarowno ja jak i narzeczona, nie czuje swedzenia, nie boli, po prostu irytuje. Narzeczona ma sie spytac swojego ginekologa co z tym, poki co ja sie smaruje clotrimazolum jednak, jak nie ustapi, to wtedy pojde do lekarza...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 17, 2010 11:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

avocado moze własnie zaraziłes sie od dziewczyny? jesli u niej cos wykryli to powinniscie sie zabezpieczac dodatkowo gumka,zeby Ciebie nie zarazic..
a skoro piszesz ze plamki pojawiły sie po sexie bez zabezp to moze to miec zwiazek z jej hpv.przeciez to wirus. sproboj clotrimazolum przez jakis czas.oczywiscie wstrzymjacie sie od sexu,poki to Ci nie zniknie. jesli masc nie pomoze to bedziesz musial isc do lekarza.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gibik



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 12:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Od kilku lat mam czerwoną wysypkę na żołędziu...
Czasami jest czysty przez dlugi okres czasu innym razem wysypka powraca...
czasami wystepuje jeden syfek innym razem wiele, bywa ,ze wysypka utrzymuje sie ok 2 tygodnie czasami pojawia sie i znika w 1 dzien
Bywa ,ze jest dobrze przez kilka miesiecy innym razem mecze sie bardzo dlugo...
Nie wystepuja objawy swedzenia ani pieczenia.
2 wizyty u dermatologa nie pomogly- przepisane mialem antybiotyki i clotrimazolum, oraz inne leki.Prosze o porade.dziekuje bardzo.Pozdrawiam

Zdjęcia dostępne pod adresami ( UWAGA, SĄ TO FOTOGRAFIE PRĄCIA! +18 ):
http://img413.imageshack.us/i/dscf3008hs.jpg/

http://img541.imageshack.us/i/dscf3012r.jpg/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 4:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a nie zauważyłeś może jakiś korelacji pomiędzy czymś do jedzenia, picia, środkami higienicznymi, suplementami a pojawianiem się wysypki?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gibik



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nic takiego nie zauważyłem.Wygląda to jak uczulenie>? Moze to jakas opryszczka, widać gołym okiem bardzo małe krostki, których nie widać na zdięciu.Wydaje mi sie ,ze wieczorem troche odpuszcza natomiast z rana jest nasilenie.Sam już nie wiem chyba będzie trzeba się wybrać do kolejnego dermatologa po clotrimazloum:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 12 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group