Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czerwone plamki na penisie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madmad



Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 05, 2012 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam zblizony problem
z 10 dni temu po orgazmie, nie zauwazylem moemntu kiedy dokladnie podczas onanizowania sie wyskoczyy kropeczki malutkie czerwone na żołedziu. wygladalo troche jak popekane nacyznka ale nie bylo niteczek wiec raczej nie.. doslownie po kilku godiznach znknely calkowicie..i kilak dni nie bylo zadnych objawow..

Dzisiaj wyskoczyly ponownie po tej samej czynnosci Wink i jest ich wiecej...
pojeyczne czerowniutkie kropeczki (ok pol milimetra) gdzieniegdzie skupiska...

Nie bola nie swedza nie s wypukle nie cuzje bolu przy oddawaniu moczu
czasami mam wrazenie laskotania...ale raczej bym powiedzial ze "po prostu wyskakuja i znikaja"

Miewam lekki dyskomfort od jakiegos pol roku czasami w okolicach prawej pachwiny ale uprawiam sport wiec to moze byc przeciazenie..

kropeczki wystepuja wylacznie na zoledziu
nigdzie na napletku nie widze zadnych zmian.

Powinienem udac sie do lekarza?? czy to niepokojacy objaw?

Ogladalem fotki plamek ja mam maciupenkie przy tych wszystkich
to jakby ktos szpilka raz kolo razu albo czasami tylko raz tak dziubal..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
markoz



Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej
Mam ten sam problem co kolega powyżej.też czekam na jakieś info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
markoz



Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 29, 2012 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

madmad napisał:
ja mam zblizony problem
z 10 dni temu po orgazmie, nie zauwazylem moemntu kiedy dokladnie podczas onanizowania sie wyskoczyy kropeczki malutkie czerwone na żołedziu. wygladalo troche jak popekane nacyznka ale nie bylo niteczek wiec raczej nie.. doslownie po kilku godiznach znknely calkowicie..i kilak dni nie bylo zadnych objawow..

Dzisiaj wyskoczyly ponownie po tej samej czynnosci Wink i jest ich wiecej...
pojeyczne czerowniutkie kropeczki (ok pol milimetra) gdzieniegdzie skupiska...

Nie bola nie swedza nie s wypukle nie cuzje bolu przy oddawaniu moczu
czasami mam wrazenie laskotania...ale raczej bym powiedzial ze "po prostu wyskakuja i znikaja"

Miewam lekki dyskomfort od jakiegos pol roku czasami w okolicach prawej pachwiny ale uprawiam sport wiec to moze byc przeciazenie..

kropeczki wystepuja wylacznie na zoledziu
nigdzie na napletku nie widze zadnych zmian.

Powinienem udac sie do lekarza?? czy to niepokojacy objaw?

Ogladalem fotki plamek ja mam maciupenkie przy tych wszystkich
to jakby ktos szpilka raz kolo razu albo czasami tylko raz tak dziubal..


ja też mam takie objawy czy ktoś już się z tym spotkał.
Byłem u dermatologa
najpierw dostałem jakąś robioną maść
póżniej miałem wymrażanie
i kolejne maści
i na koniec powiedział że on tu zabardzo nic nie widzi
tak prawde mówiąc to faktycznie czasem zupełnie ich nie widać najbardziej widoczne są w czasie wzwodu.
a tak to różnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
micko



Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 5:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkim,
borykam sie z tym samym problemem od ponad roku,
mialem stosunek w prezerwatywie - jakies 2-3 tyg. pozniej zauwazylem ze na zoladziu pojawilo sie pomarszczenie, z czasem male krosty, w niektorych miejscach sa niewidoczne jezeli sa w wiekszym skupisku zoladz w tym miejscu jest zaczerwieniony, pod naciskiem palcow na skore zoladzia widoczne sa jakby popekane naczynka ktorych jest dosyc sporo,,
bylem u kilku lekarzy na poczatek wenerolog: badania na kile, nic nie wyszlo sam poszedlem zrobic test na hiv - ujemny, zrobilem posiew moczu, oraz badanie moczu brak bakterii, i lekarz dala mi clotrimazolum, uzywalme prze 3-4 tyg nie bylo poprawy wrocilem do lekarza - dala mi travogen, potem kolejna wizyta antybiotyk summamed (podejrzenie chlamydii), no i znowu za duzo nie pomoglo wiec wizyta ponowna tym razem triderm - masc sterydowa, posmarowalem kilka razy ta ostatnia mascia ale zrezygnowalem bo pojaiwly sie dziwne pieczenie i czeste oddawanie moczu,

efektu brak wiec lekarz wysyla mnie na badania wymazu z cewki i po kolei robie wszystko co mozliwe, rzezaczka, grzybica, chlamydia, jakies meukoplazmy czy cos takiego nie pamietam, wcyhodzi czysto myslalem caly czas ze to grzybica a tu nie, w jednym wymazie z cewki wyszlo klebsiella, ale nie duzo szczepow bakterii wiec poszedlem w koncu do urologa dal mi cipronex na 21 dni, wczesniej mialem troche pieczenia ale przeszlo po cipronexie znowu nie za duzo poprawy, wiec ide do rodzinnego i daje mi ceclor mr - ale tylko na 7 dni i tu nagle wszystko przechodzi, po wytrysku znowu zaczerwienie lekkie i wraca do normy, potem kolejny urolog i posiew moczu posiew spermy znaleziono w spermie male szczepy proteus - daje mi urolog avelox cholernie drogi antybiotyk ale po kilku tyg. kolejna wizyta i kolejne badania spermy i czysto, po jakims czasie ide znowu sam na pobranie z cewki wychodzi bakteria gronkowiec bezmlecznosci, zachodze do kolejnego urologa - wybitny urolog ordynator - mowi ze to nie mozliwe, i jest ze mna wszystko ok, troche poprawy i znowu ide teraz na masaz prostaty i badanie z cewki po masazu prostaty, drogie badanie ale wszystko wychodzi ujemne nawet krew robiona na przeciwciala chlamydii ujemne,
no i po jakims czasie ide do kolejnego urologa, mowi ze moze ujscie cewki zewn. jest za waskie i z tego problemy - wiec szpitak krotki zabieg i wypisal jakies leki przeciwzapalne + biseptol,, sie wygoilo wyglada troche lepiej , ale dalej w momenci wzwodu widoczne krostki, po wytrysku zaczerwieniony zoladz - jakby te popekane naczynka dalej byly jeszcze zauwazylem (zaznaczam dbam o higiene) jakby brazowe uplawy - nalot przy ujsciu cewki moczowej myslalem ze to normalne moze bylo wczesniej ale nie przywiazywalem do tego uwagi,
Na prawde troche juz pochodzilem po lekarzach troche antybiotykow wzialem i szukam rozwiazania mego problemu, i szukam pomocy, moze ktos znajdzie sie madry i cos poradzi
Dzieki za odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maciejs1977



Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,
mam takze ogromny problem z pieczeniem i krostkami na penisie, borykam sie juz z tym około roku, na poczatku poszedłem do urologa ktory skierowal mnie na badania, czyli wymaz spod napletka, na badaniu wykazało ze mam paciorkowca. Leczono mnie antybiotykami, początkowo 7 dniowe nastepnie 14 dniowe. Po tych lekach niby zniknęły chwilowo plamy a pojawiło sie pieczenie, oraz małe czerwone, swędzące krostki. Jestem po wielu badaniach- krew, mocz oraz wymazy z pod napletka a takze z cewki-wszystkie badania okazały sie dobre, miałem wizyty u kilku dermatologów i urologów, leczyli to clotrimazolem, tridermem, a także pimafucortem po której zeszła mi nawet skóra z penisa, czemu oczywiście towarzyszył okropny ból i zakup kolejnej maści na gojenie ran. Podczas stosowania tej ostatniej problem znowu chwilowo minął, ale po jej odstawieniu od razu powrócił. W tej chwili jestem po kolejnej wizycie u kolejnego dermatologa, który zalecił odstawić wszystkie leki i stosować borasol w postaci moczenia 2xdziennie przez minutę, a także zmieniłem na polecenie lekarza zel do mycia ciała na antyalergiczny, ale to nadal nie pomaga, prosze o POMOC
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 6:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrób może badania na chlamydię?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maciejs1977



Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie miałem takiego badania, wspomniałem o takich badaniach lekarzowi lecz urolog zapewnił mnie ze nie ma objawów i nie trzeba robic takiego badania, lecz poczytałem dzisiaj troche o tej chlamedii i pasuje do tego jeszcze to ze od ponad roku strasznie boli mnie podbzusze i odcinek lędźwiowy, ide jutro do dermatologa na kontrole odnosnie stosowania barasolu, ktory nic nie pomogł, wspomne o tej bakterii byc, ale mimo to chyba zdecyduje sie sam na takie badanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hepi



Dołączył: 04 Sie 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 04, 2012 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od pewnego czasu mam problem gdyż wystąpiła mi na grzybku plamka czerwona (nie swędzi, nie piecze nic) jest bo jest mam 17 lat i jeszcze nie współżyłem, mastrubacja owszem xD coo to może byc bardzo proszę o pomoc .. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
seb



Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 05, 2012 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciejs1977 napisał:
Witam wszystkich,
mam takze ogromny problem z pieczeniem i krostkami na penisie, borykam sie juz z tym około roku, na poczatku poszedłem do urologa ktory skierowal mnie na badania, czyli wymaz spod napletka, na badaniu wykazało ze mam paciorkowca. Leczono mnie antybiotykami, początkowo 7 dniowe nastepnie 14 dniowe. Po tych lekach niby zniknęły chwilowo plamy a pojawiło sie pieczenie, oraz małe czerwone, swędzące krostki. Jestem po wielu badaniach- krew, mocz oraz wymazy z pod napletka a takze z cewki-wszystkie badania okazały sie dobre, miałem wizyty u kilku dermatologów i urologów, leczyli to clotrimazolem, tridermem, a także pimafucortem po której zeszła mi nawet skóra z penisa, czemu oczywiście towarzyszył okropny ból i zakup kolejnej maści na gojenie ran. Podczas stosowania tej ostatniej problem znowu chwilowo minął, ale po jej odstawieniu od razu powrócił. W tej chwili jestem po kolejnej wizycie u kolejnego dermatologa, który zalecił odstawić wszystkie leki i stosować borasol w postaci moczenia 2xdziennie przez minutę, a także zmieniłem na polecenie lekarza zel do mycia ciała na antyalergiczny, ale to nadal nie pomaga, prosze o POMOC


Mam to samo.... i tez nie widzie wyjscia z sytuacji. Zaczeło sie od tego ze po basienie zeszla mi skora z zoładzia i napletka.... Zaczalem smarowac clotrimazolum i w sumie pieczenie, swedzenie ustapilo ale po jakims czasie male krostki i takie pajeczynki naczyn krwionosnych. Oczywalne takie pieczenie, klucie. Poszedlem do dermatologa faceta i ten nic nie widzi i ze wyleczylem... kazal dalej clotri stosowac oraz borasol.... Jakos mi nie pasowalo po 1,5miesiaca i poszedlem do innego dermatologa kobiety... stwierdzila niewielkie zmiany drozdzycowe i leczenie przeciw grzbice... jedne, potem drugie... az wkoncu wymaz wyszly 2 bakterie (st. veridans i epidermis) w sumie 3 antybiotyki kolejno bralem bo nie pomagalo. Pozniej wymaz i wyszla nowa bakteria esherichia a tamtych juz nie bylo.... antybiotyk.... wymaz i wyszla nowa bakteria - st. haemoluticus i ta poprzednia escherichia w skapych koloniach.... antybiotyk, na wymazie nic nie wyszlo ale dalej bylo tak samo..... wiec bylem u kolejnej dermatolog i sens robienia wymazu jest dopiero po 2 tyg od odstawienia antybiotyku.. - moze dalej masz ta bakterie tylko za wszescnie na wymaz poszedles?

Mi wyszla znowu bakteria ktora mialem ostatnio - wg tej dermatolog ona mogla tam byc od poczatku tylko nie wyhodowano w lab.... ale narazie niewiele pomaga. Bylem u 4 dermatologow i urologa.... urolog z pretensjami do mnie ze tu nic nie ma i ze sobie wymyslam, robie niepotrzebne badania i ze marnuje jego czas... pierwsza babka ale pan nic nie ma... cholera mnie bierze, dopiero wyniki mowia swoje.
Sam robilem posiew spermy i nic, badanie na przeciwciala w krwi chlamydii nic, badanie na kile - nic, rzerzaczke nic, hiv - negatywny. morfologia zajebista, badania moczu i posiew - wszystko wporzadku
Smarowalem clotri, pimafucort - skora tez zeszla, pimafucin, protopic, elidel, triderm, detreomecyna.... trace nadzieje... od listopada mam te problemy, nie wiem skad to cholerstwo sie bierze dbam i zawsze dbalem o higiene, mam jedna partnerke przez cale zycie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ozii1995



Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 09, 2013 1:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hepi napisał:
Od pewnego czasu mam problem gdyż wystąpiła mi na grzybku plamka czerwona (nie swędzi, nie piecze nic) jest bo jest mam 17 lat i jeszcze nie współżyłem, mastrubacja owszem xD coo to może byc bardzo proszę o pomoc ..



Identyczny problem prosze o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strona 16 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group