Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czemu tyle śpię?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bilbao



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 5:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, też bym polecał te badania na cukier.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak skurcze to jeszcze by sie potas przydałWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Borys



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziaias, ja potrafie teraz przesac caly dzien, a jak juz wstaje to jestem nieprzytomny, ale tak mam zawsze ki9edy przychodzi szarowka, dno...miejmy nadzieje, ze biel sniegu mnie ozywi, ech...ciekawe kiedy bedzie snieg:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
poranek



Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zaświaty
PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio gdzies czytalam artykul, ze osoby ktore maja sklonnosci do zasypiania w dzien, moga miec problemy ze zdrowiem.

Proponuje wiec chuchac na zimne i zbadac sie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja zapytam jeszcze inaczej..

jak sie odzywoiasz ? czy dostarczasz niezbedne witaminy i mineraly ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Madelajn



Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 12:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również uważam, że Twoje objawy mogą być efektem obniżonego poziomu cukru we krwi. Stąd myślę, że to powinno być jedno z pierwszych badań, które musisz wykonać. I oczywiście ważne jest, abyś kontrolowała ciśnienie krwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 1:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi tez chcialo sie ciagle spac.. W koncu sie wkurzylam i poszlam do lekarza rodzinnego. Ten skierowal mnie na badania sprawdzenia magnezu. Zrobilam badania i okazalo sie ze mam strasznie malutko tego pierwiastka we krwi Confused wiec od tamtej pory biore codziennie 1 kapsulke magnezu i jest o wiele lepiej Smile mam lepsza koncentracje i wogole juz tyle nie spie.
Powrót do góry
maurycy



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 5:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie to teraz problem. Zasypiam ciągle. Domyślam się, że to przez zbliżającą się wiosnę - jestem alergikiem po prostu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kadarka



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 4:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kostko Lodu, a ja mam wyobraź sobie problem zupełnie odmienny, sen mnie rzadko łapie a jak już uda się zasnać i pospac te 3 godzinki na dobe to znowu pobudka i kreecenie się po wyrku do switu. Każdy szmer i halas mnie ze snu wybija, nawet tupanie moich sasiadóww z gory, potme musze się mocno skupic i barany liczyc, spokojnie do 3 tysiecy dochodze. Ale z Twoim klopotem jetsem zaznajomiona przez mojego chłopaka którego nigdy nie mogę dobudzic, malo tego, ostatnio same minusy lapie u mnie bo zasnął jak prowadzilam z nim konwersacje przez telefon. Był ospaly i zmeczony cale dnie, niezdatny do zycia już nie mówiąc o innych rzeczach. Przypadkiem wylukalam jakis artykul w gazetce na ten temat gdzie zalecali duzo ruchu, spacery i wietrzenie pomieszczen i podobnie jak pisala pinezka magnez do łykania. Od razu zahaczylam o apteke idac do niego i czekam na efekty, bo nie przystoi tak mlodemu mężczyźnie pochrapywac na randkach, tozto zal pol zycia przedrzemac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group