Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czemu tyle śpię?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kostka Lodu



Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 9:40 am    Temat postu: Czemu tyle śpię? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiś dwóch tygodni dziwnie się czuję. Najbardziej martwi mnie fakt, że jestem osobą, której sen nie jest twardy i która nie potrafi spać długo, a ostatnio dochodzi do 12 godzin w nocy. W dzień też super wyspana nie jestem. Do tego powróciły moje bóle głowy, nawet nasilone, pulsujący ból nie daje mi myśleć ani normalnie funkcjonować. Zdarza się, że mam zawroty głowy, kołacze mi serce i jestem bliska omdlenia Exclamation . Mam zatem pytanie czy może dieta jakoś wpłynąć na ograniczenia snu? Pije coprawda dwie kawy dziennie, ale już przestały działać. Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zoska



Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Belchatow
PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witaj mam ten sam problem moze musimy isc do lekarza zeby nam pomogl Crying or Very sad wiecej musimy uprawiac sportu i przebywac na swiezym powitrzu powodzonka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobry_duszek



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 12:52 pm    Temat postu: Czemu tyle śpię? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoncz z kawa i spaniem przez pol doby. To moja rada. Te klopoty z kolataniem serca moga sie wziac wlasnie od kofeiny. Mozesz miec jakies klopoty z cisnieniem. Do tego wyplukuje Ci <podobnie jak herbata> mazgez z krwi- co moze byc przyczyna zawrotow glowy. Sprobuj spac przez 8-9 godz na dobe. Przecietnie tyle potrzeba aby zregenerowac organizm. Kladz sie i wstawaj o tej samej porze. Wiem, ze to glupio brzmi, bo po co spac krocej skoro i tak sie nie wysypiam? Ale uwierz mi to moze byc przyczyna. Zbyt dlugi sen tez nie ma dobrego wplywu na nasze samopoczucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po 1 kofeina odpada jako pobudacz. Kofeina podnosi Ci nagle cisnienie ale po jakims czasie cisnienie spada Ci i to znaczaco...

Jakie cisnienie masz ?

moja dziewczyna tez tak miala.. wiem - teraz wszedzie sie tego doszukuje Sad ale coz Sad idz do ogolnego zapewne skieruje Cie do neurologa i zrob badanie serca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia.sta



Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poza tym, jak pisze dobry_duszek że kawa wypłukuje magnez to także żelazo i to znacząco, co może wpływać na ospałość, bóle głowy, brak koncetracji a w konsekwencji anemie --> wiem, bo miałam, zmieniłam styl życia i jest dużo lepiej. Kawa jest ok. ale nie stale i nie w takich ilościach. W tym momencie może Ci być trudno z nią skończyć bo byc może Cie uzależniła ale postaraj się - no i koniecznie idź do lekarza, na poczatek powinien zlecić Ci zwykłą morfologie, poziom żelaza i potasu (ten wpływa na prace serca) i może na tym się zakończy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Taco



Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 2:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też mi to podchodzi pod anemię. Jedz więcej mięska, bo w nim jest dużo żelaza, a na niedobór magnezu dobra jest... czekolada:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
visenna



Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 7:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja lykam magnez 3 razy w tygodniu, bo kawy troche pije, w pracy stres i zaczely mnie nekac kurcze lydek. ale tez slyszalam ze go nie mozna za dlugo brac Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Magnez Ci nie zaszkodzi. Szczególnie jeżeli chodzisz do szkoły, potrzebujesz dużo wysiłku fizycznego i psychicznego, to MG się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kofeina wyplukuje magnez z organizmu.

A jak juz magnez to w parze z bodaj wapniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
poranek



Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zaświaty
PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 10:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wg mnie te dolegliwosci to raczej wyglada na obnizony poziom cukru we krwi.
Zrob badania w tym kierunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group