Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Cukrowy peeling

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 4:41 pm    Temat postu: Cukrowy peeling Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprawdzony przepis:

"Do pół szklanki cukru dodaj łyżkę miodu. Wyciśnij 3 kapsułki witaminy A + E (do kupienia w aptece). Uzupełnij 1/3 szklanki oliwy z oliwek i 3 łyżkami oliwki dla niemowląt. Dorzuć dwie gałązki posiekanego rozmarynu (nada peelingowi piękny aromat). Zmieszaj. Po połączeniu składników mieszanina oleju i oliwki powinna przykrywać cukier centymetrową warstwą. Tak przygotowanym peelingiem masuj ciało dwa razy w tygodniu."

Na prawdę działa! Smile
polecam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tam od dawna stosuje garniera cukrowy peeling, tez rewelacja Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 5:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja Magic SPA z Farmony Smile

ten "domowy" tez sprawdzony Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eyesonfire napisał:
ja tam od dawna stosuje garniera cukrowy peeling

i co on takiego robi? ;P
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 6:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"spróbuj, a zobaczysz" Mr. Green

a na serio to wygładza skórę i powoduje, że jest ona mięciutka i delikatna.... mmm... nie wyobrażam sobie życia bez peelingu ciała Wink Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 7:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind, jako ze jest cukrowy to dobrze zluszcza naskorek, ladnie pachnie, i ogolnie jest cudowny. ja go uwielbiam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 8:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

złuszcza...hmm... i potem co zostane blada jak sciana hehe Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eyesonfire a czy po tym z garniera też masz wrażenie, że na skórze jest taka delikatna tłustawa powłoka?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

peeling ciala twarzy i stop to podstawa! Ja robie go 2 razy w tygodniu. Do ciala uzywam peelingu grejfrutowego Smile slicznie pachnie i cialo tez jest gladkie tzn skora Razz pozniej tylko balsamik albo maslo jakies wetrzec na noc i rano skora jest boska Smile
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pinezka ale skora Ci blednie nie ? Razz przeciez peeling to złuszczanie naskorka... Wink czy juz mi sie pomieszało w głowie. Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group